Doğum dikişi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan Doğum dikişi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,419 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum dikişi
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur.nur.nur

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar kusura bakmayın cumartesi doğum yaptım dikişlerim çok ağrı yapıyor kalker felan destek aliyorum kaç güne duzelir
İyi bakarsan eger kuru tutarsan 1 haftada normal dogumsa iyileşir. Sezeryan daha gec iyilesiyo canm. Bnmkş normal oldu 20 gün oldı doguralı. Bi hafta sürmedi iyiydim cok sükür. Ama ilkinde 7 dikişim vardı ve 40 cıkana kadar oturamadım. Tecrübesizdim dusa giritordum sürekli hergün orasını tam kurutamıyordum o yüDen enfeksiyon kaptı ve ben cok zor zamanlar gecirdim bebeğime bakamadım süt de yoktu cocuk yavrum sarılık oldu. Yani özetle cok kuru tut pet degil penye bez koy. Bş de dustan sonra pansuman artı kantoran yagı ve de fönle kurut ben bu sekilde bi hafta sürmedi iyiyim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
İyi bakarsan eger kuru tutarsan 1 haftada normal dogumsa iyileşir. Sezeryan daha gec iyilesiyo canm. Bnmkş normal oldu 20 gün oldı doguralı. Bi hafta sürmedi iyiydim cok sükür. Ama ilkinde 7 dikişim vardı ve 40 cıkana kadar oturamadım. Tecrübesizdim dusa giritordum sürekli hergün orasını tam kurutamıyordum o yüDen enfeksiyon kaptı ve ben cok zor zamanlar gecirdim bebeğime bakamadım süt de yoktu cocuk yavrum sarılık oldu. Yani özetle cok kuru tut pet degil penye bez koy. Bş de dustan sonra pansuman artı kantoran yagı ve de fönle kurut ben bu sekilde bi hafta sürmedi iyiyim
Saç kurutma makinesinden korkuyorm bı de hala kanamam var nasıl kuru tutucam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar