Dogum fiyatlari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naazru tarafından oluşturulan Dogum fiyatlari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,288 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum fiyatlari
Konbuyu başlatan Naazru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Bende konya dayım canm özele gidiyorum bu gidişle gidemicem artk çok pahalı Bn de doğurana kadar Allah bilir ne kadar olur
Hangi hastaneye gidiyosun cicegim. Kac haftaliksin hangi doktor 🤔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Abowww😖 sennki hangi hastaneydi kzum
Benim hastane 15.500 istedi canım ocak sonu zam gelecekmiş ama biz fiyat sabitledik

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hangi hastaneye gidiyosun cicegim. Kac haftaliksin hangi doktor 🤔

Abowww😖 sennki hangi hastaneydi kzum
Bahçelievler Memorial canım ama çok iyi bir hastane işte tek sorunu sgk ile anlaşmaları yok

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Baktım smdi internetten baya lux otel gibi vala nurum🤣
Ayy gizoş valla on numara hizmetleri falan şansıma tükürem covid öncesi doğum paketleri ne güzelmiş covid var diye çoğunu çıkarmışlar 😅😅 birde King suit bilmem ne odaları var muhteşem ama bir gece için fiyat bile sormadım çünkü başıma geleceğini biliyorum 😅😅😅

Bahçelievler Memorial hastanesi bana uzak taksi ile gitsem gidiş dönüş 300lira tutar orasida Medicana ile aynı para istedi canım 16bin Medicana benim ev arası 500 metre o yüzden medicana gidicem ne yapalım
Haklısın canım içine siniyorsa o yeter zaten Rabbim yardımcımız olsun 🥰

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ayy gizoş valla on numara hizmetleri falan şansıma tükürem covid öncesi doğum paketleri ne güzelmiş covid var diye çoğunu çıkarmışlar 😅😅 birde King suit bilmem ne odaları var muhteşem ama bir gece için fiyat bile sormadım çünkü başıma geleceğini biliyorum 😅😅😅

Haklısın canım içine siniyorsa o yeter zaten Rabbim yardımcımız olsun 🥰
Ona da ek ucret vardir kesin😅

Tüm sayfalar yüklendi.