Dogum fiyatlari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naazru tarafından oluşturulan Dogum fiyatlari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,285 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum fiyatlari
Konbuyu başlatan Naazru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ayy gizoş valla on numara hizmetleri falan şansıma tükürem covid öncesi doğum paketleri ne güzelmiş covid var diye çoğunu çıkarmışlar 😅😅 birde King suit bilmem ne odaları var muhteşem ama bir gece için fiyat bile sormadım çünkü başıma geleceğini biliyorum 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haklısın canım içine siniyorsa o yeter zaten Rabbim yardımcımız olsun 🥰
Amin canim rabbim her aile ye yardım etsin 🙏

Özlem87

Kayıtlı Üye
rank
Beylikdüzü Medicana international 12bindi yılbaşından sonra dolar da yükseldi fiyat 16bin oldu canım sigortasız Lara sigortalilara 12bin
Yani
Beylikdüzü Medicana international 12bindi yılbaşından sonra dolar da yükseldi fiyat 16bin oldu canım sigortasız Lara sigortalilara 12bin
Doğrudur cnm ben pek bilmiyorum eşim bu hastanede olduğu için burda yapicam detaylı bilgim yok... Sadece doğum ücretini duymuştuM 3.500 diye şimdi herşeye zam gelmiş buna da gelmiştir diye düşünüyorum bide.. bu fiyatlar neleri kapsıyor bilmiyorum... İnternational olduğu için fiyat yüksekliği normal ama

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Yani
Doğrudur cnm ben pek bilmiyorum eşim bu hastanede olduğu için burda yapicam detaylı bilgim yok... Sadece doğum ücretini duymuştuM 3.500 diye şimdi herşeye zam gelmiş buna da gelmiştir diye düşünüyorum bide.. bu fiyatlar neleri kapsıyor bilmiyorum... İnternational olduğu için fiyat yüksekliği normal ama
Doğum paketi sezaryen doğum 2. Gün yatış bebeğin ilk aşıları ilk muayenesi topuk kanı ilk aşıları refakatçi yemek parası dahil mis canım hatırladığım kadarıyla yazdım canım 🙏 Allah herkese yardımcı olsun

Naazru

Kayıtlı Üye
rank
Mesela ben konya aksehirdeyim canim bize en son 4 bin 125 tl dediler tabi ben doğurana kadar zam gelmezse 🙄
Ya çok teşekkür ederim fikrim oldu en azından
İstanbul Esenyurt reyap hastanesi fiyat veriyo telefonda bn iki ay önce doğum yaptım 3.550 TL verdim SKK lı
Çok teşekkür ederim cnm

Ben ankaradayim 2021 subat ayinda 10 bin 300 e dogum yaptim
Aman Allahim 2017 de 2 bin e yaptırmıştım gerçekten fiyatlara inanamıyorum;(((

Ben ankaradayim 2021 subat ayinda 10 bin 300 e dogum yaptim
Aman Allahim 2017 de 2 bin e yaptırmıştım gerçekten fiyatlara inanamıyorum;(((

Hangi hastaneye gidiyosun cicegim. Kac haftaliksin hangi doktor 🤔

Abowww😖 sennki hangi hastaneydi kzum

Hangi hastaneye gidiyosun cicegim. Kac haftaliksin hangi doktor 🤔