Dogum fiyatlari

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naazru tarafından oluşturulan Dogum fiyatlari başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,098 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum fiyatlari
Konbuyu başlatan Naazru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe Gökçek 🤰

Naazru

Kayıtlı Üye
rank
Ben konyada 5bin 186 ya kredi kartı taksitle yapmıştım doğumu canım her hastane farklı tabiki
Evet evet kesinlikle canım.tesekkur ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şehirden şehire değişir canım
Evet değişiyor ama fiyatlar baya uçmuş;((

Şehirden şehire değişir canım
Evet değişiyor ama fiyatlar baya uçmuş;((

İlla özel hastane olmasımı gerekiyo İstanbul'daki devlet hastaneleri de güzel bence verdiğiniz o paraya yazık devlette de sezeryan olsan özelde de sezeryan olsan aynı şey ağrı

İlla özel hastane olmasımı gerekiyo İstanbul'daki devlet hastaneleri de güzel bence verdiğiniz o paraya yazık devlette de sezeryan olsan özelde de sezeryan olsan aynı şey ağrı ağrıdır
Tabiki ağrı ile alakası yok bu işin;))) ne alakası olabilir özelde yatsan devlette de yatsan çekecegin ağrı aynı onunla hiç bir alakası yok...aynı odada hiç tanımadığın kişiler ile kalmayı istemiyorum devlette en az 2 kişi ile birlikte kalıyorsun.esim de istemiyor bu durumu ve tek kisilik oda istiyor parasını da öderim diyor ben sadece fiyatları öğrenmek istedim fiyatlar baya ucmus ama yapacak birsey yok ödeyeceğiz bir fikrim olsun istedim ağrı ile hiçc alakası olan bir soru değil yani ;)))

İlla özel hastane olmasımı gerekiyo İstanbul'daki devlet hastaneleri de güzel bence verdiğiniz o paraya yazık devlette de sezeryan olsan özelde de sezeryan olsan aynı şey ağrı

İlla özel hastane olmasımı gerekiyo İstanbul'daki devlet hastaneleri de güzel bence verdiğiniz o paraya yazık devlette de sezeryan olsan özelde de sezeryan olsan aynı şey ağrı ağrıdır
Tabiki ağrı ile alakası yok bu işin;))) ne alakası olabilir özelde yatsan devlette de yatsan çekecegin ağrı aynı onunla hiç bir alakası yok...aynı odada hiç tanımadığın kişiler ile kalmayı istemiyorum devlette en az 2 kişi ile birlikte kalıyorsun.esim de istemiyor bu durumu ve tek kisilik oda istiyor parasını da öderim diyor ben sadece fiyatları öğrenmek istedim fiyatlar baya ucmus ama yapacak birsey yok ödeyeceğiz bir fikrim olsun istedim ağrı ile hiçc alakası olan bir soru değil yani ;)))

Son düzenleme:

Serra

Kayıtlı Üye
rank
Bende gidince soracağım cnm artik telefonda veremiyoruz fiyat dediler bakalım ne kadar diyecekler ama hepinize çok teşekkür ederim aşağı yukarı bir fiyat oluştu kafamızda sevgiler güzel anne ve anne adaylari :love::love::love::love::love:
Rica ederim kuzum 🌼hadi sağlıkla inşallah 🤲

Ş

Şimal

Guest
Kız yeni yapılan İstanbul yeni şehir hastanesine gitsene özel gibi resmen çok güzel yengem orda doğum yaptı çokta ilgili doktorları falan

Dıyarbakır da olmasam orda doğum yapardım valla
Nerde bu hastahane

Tüm sayfalar yüklendi.