Doğum icin ozel hastane mi devlet hastanesi mi 😯

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül123🌸 tarafından oluşturulan Doğum icin ozel hastane mi devlet hastanesi mi 😯 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,785 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum icin ozel hastane mi devlet hastanesi mi 😯
Konbuyu başlatan Gül123🌸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Doğum gelmiş fiyat sormadınmı ben daha hastane araştırırken gitmwdrn arayıp soruyorum ona göre karar veriyorum 😅
Valla sormadım canim doktorumdan memnunum dokuz aydirda takibini yapiyo dogumuda Allah izin verirse doktor yaptırsın istiyorum sormadım ama 17 bin değildir bence 😀😀 tek korkum yılbaşı tatiline gelmek doktorum ben burdayım gelir yeni yılı beraber kutlarız dedi 🤭🤭ama tatile denk gelmezssse iyi

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Valla sormadım canim doktorumdan memnunum dokuz aydirda takibini yapiyo dogumuda Allah izin verirse doktor yaptırsın istiyorum sormadım ama 17 bin değildir bence 😀😀 tek korkum yılbaşı tatiline gelmek doktorum ben burdayım gelir yeni yılı beraber kutlarız dedi 🤭🤭ama tatile denk gelmezssse iyi
İlk aylarda merak eder insan neyse girmeden sorda hazırlıklı olursun umarım tatilde gelmez 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar