Doğum kilolarını verebildiniz mi

• Konbuyu başlatan Mucizenin adı sensin
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizenin adı sensin tarafından oluşturulan Doğum kilolarını verebildiniz mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,282 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum kilolarını verebildiniz mi
Konbuyu başlatan Mucizenin adı sensin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nurayleman
M

Mucizenin adı sensin

Guest
Merhaba Anneler gebelikten önce kaç kiloydunuz ve kaç kilo aldınız
Doğumdan ne kadar süre sonra geri kilo verdiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk hamilelikte 80 le basladim 100 le doğuma girdim dogumdan 1 hafta sonra 86 çıktım ve 4 ayda 80 oldum gene ama emzirdigim için diyet yapamadım bundada 35 haftalik hamileyim 80 le basladim 92 oldum simdilik

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım iki oğlum var büyük oğlum 8 yaşında küçük beş ben de 26 yaşındayım 3.gebeliğim bu ama iki bebegimdede kilo almadım çok şükür formumu korudum ilk gebelimde 54 kiloydum doğuma kadar 68 kiloyla sezaryana girdim ve sonrasında 56 ya düştüm ikinci gebelikdede fazla bisey değişmedi yine zayıfım aynı ilk gebelikte olduğu gibi yani şuan da 55 kiloyum canım umarım yine formumu korurum tamamen bünye ile alakalı bi durum

ben ilk gebeliğimde 85 kiloydum doğumdan sonra 100 kilo oldum sonra 96 kiloya düştüm baktım fazla kilo veremiyorum diyetisyene gittim 65 kiloya düştüm şimdi ikinci hamileliğimde de 70 kiloyla hamile kaldım şu an 76 kiloyum

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
İlkinde seksenle kaldım doğuma girdiğimde yüzü geçmiştim baya bı otuz kilo falan aldım hamileligimde veremedim ama hiç sadece doğumda aldığım kilolar gitti bunda da doksanla kaldım şuan yüz kiloyum fazla almadım ama doğumdan sonra ciddi bir diyete girmeyi düşünüyorum kilolu hayat berbat çünkü

Barbi bebek

Kayıtlı Üye
rank
Kilodan yana sıkıntım yok çok şükür iki oğlumda da yaşamadım bu sorunu umarım bunda da olmaz şuan 56 kiloyum

2 melek annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Anneler gebelikten önce kaç kiloydunuz ve kaç kilo aldınız
Doğumdan ne kadar süre sonra geri kilo verdiniz
Ben ilk bebeğinde 50 dim hamile olunca 68 ile doğuma gittim 1 Buçuk yaşındayken 48 e kadar düştüm sonra üzüntü stres olunca biranda kilo aldım 52 falan olunca ikinciye hamileydim 66 le doğum oldu suandada 54-55 kiloyum herhalde kucugum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar