Dogum kolay olsa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Dogum kolay olsa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,135 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum kolay olsa
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doguma 5 gun kaldı cok korkuyorum
Allah yardimcin olsun ins cnm bi avazda kuetarsin ..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok korkuyorum ilk gebelik😟
Korkma cnm Allah kulunu sahipsiz brkmaio yardm edio ..

Valla benide gördü eşimi yumrukluyodum sancıdan ısırıyodum 😀 12 saat bekledim açılma olmadi sezeryan olsun dedim bayıldım kolumdaki bilezigi sattı işte sezeryan oldum benziyomus doğum anımız 😀😀
Yk benm 3 saatti ama hep kaciodum onlar benk yakaliodu esm beni dnlemedi cnku dogum yapiodum dogm yaptgmda dshi bagriodjm sezryana alin die ebeler manyak dgm yapmssn diodular agridan insn kdnni kaybedio 😀😀

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Esim bana dio on yil sonra 3.cu cocugu getir bi gebelik drumunu unutm snra getirelim dio 😀😀 sanki kendisi cekio ben cekiorm psam bana bnundio 😀😀
Benimki çocuk cok istiyo diyo ki ben eve gelince biri saçımla oynasin biri yanimda otursun kizimda bana çay yapsın ee ben napayim diyorum sende bizi izler kıskanırsın diyo 😂 😀😀

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir doğum yaparken 20 kemik kırılmış kadar oluyormuş kızlar 😫😫😭 boşuna demiyorlar demekki candan can ayriliyor kolay değil diye Allah yardımcımız olsun
Amin amin ins cnm 😀😀

Benimki çocuk cok istiyo diyo ki ben eve gelince biri saçımla oynasin biri yanimda otursun kizimda bana çay yapsın ee ben napayim diyorum sende bizi izler kıskanırsın diyo 😂 😀😀
Vay vay ne guzel ee ins 10 tane cocuk olur t iglenirler 😀😀😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar