Sorum var Doğum mu başlıyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğum mu başlıyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,470 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum mu başlıyor?
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce duş almıştım kasiklarim agriyodu biraz duştan çıkınca hapsurdum ve bacak aramdan su boşaldı idrar sandim ama renksizdi beyaz su bildiğin ve geceden beridir idrara çıkıyorum doğum mu başlıyor nişan gelmedi daha ama gebelik haftası 35+3
Hiç bekleme hemen acile git canım her doğum bir olmuyor benim kaç kere sancım oldu gram hissetmedim doktor bana bacak ağrısıyla gelip doğuma giren anneler bile oluyor dedi bazen kasik bazen bel sancıyi geçtim su gelmesini bekleme belkide gelmiştir gelmeden de doğum baslayabilir

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Hiç bekleme hemen acile git canım her doğum bir olmuyor benim kaç kere sancım oldu gram hissetmedim doktor bana bacak ağrısıyla gelip doğuma giren anneler bile oluyor dedi bazen kasik bazen bel sancıyi geçtim su gelmesini bekleme belkide gelmiştir gelmeden de doğum baslayabilir
Şuan hic bir sancım yok ama nişan da gelmedi belim ağrıyo biraz o kadar

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Şuan hic bir sancım yok ama nişan da gelmedi belim ağrıyo biraz o kadar
Bende hiç ağrı yokken sancı çıkıyordu gebeliğim riskli diye 3 kere ilaç yaptılar doğum başlamasın diye ise de yaradı sezeryanla oldum ama hiç ağrı sancı yoktu benmde sen ihmal etme bi acile git herkesin sancısı doğumu farklı bide anında müdahale önemli

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce duş almıştım kasiklarim agriyodu biraz duştan çıkınca hapsurdum ve bacak aramdan su boşaldı idrar sandim ama renksizdi beyaz su bildiğin ve geceden beridir idrara çıkıyorum doğum mu başlıyor nişan gelmedi daha ama gebelik haftası 35+3
Canım hastaneye git nişanı beklemene gerek yok suysa çocuk susuz kalabilir acile git bence

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum direk hastaneye git illa Nisan gelecek diye bir şey yok suyu gelmiş olabilir çocuk susuz kalır karnında ihmal etme herkeste su yafa Nisan gelecek diye bir kaide yok rabbim sağ salim vaktinde kucağına almayı nasip etsin 🤲🏻

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Aynen valla sabahtan beri bende de bel ağrısı var. Notmelde ev işini yapardım rahat rahat ama bugün bel ağrısından Bi iş yapamadım. Uzanımca geçiyor. Doktora gitme gereği duymadım sadece bel ağrısı var kasık ağrısı da var ama o hep var zaten. 36+6

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım risk alma gelen suyun ise bebek enfeksiyona açık hale geliyor hiç bekleme acile git

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar