Sorum var Doğum mu başlıyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Doğum mu başlıyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,489 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum mu başlıyor?
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce duş almıştım kasiklarim agriyodu biraz duştan çıkınca hapsurdum ve bacak aramdan su boşaldı idrar sandim ama renksizdi beyaz su bildiğin ve geceden beridir idrara çıkıyorum doğum mu başlıyor nişan gelmedi daha ama gebelik haftası 35+3
Ağzını tutup basınç yapmadiysan Muhtemelen idrar kaçırdın arkadaşım. Sık wc ye gittiysen renksiz olur zaten.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen valla sabahtan beri bende de bel ağrısı var. Notmelde ev işini yapardım rahat rahat ama bugün bel ağrısından Bi iş yapamadım. Uzanımca geçiyor. Doktora gitme gereği duymadım sadece bel ağrısı var kasık ağrısı da var ama o hep var zaten. 36+6
36 larin her günü öyle ya. Yatarken de kasılır gibi nefeste darlanir gibi oluyor mu? Agirlastilar tombisler artık yerleri daraldi zorluyorlar.

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar az önce duş almıştım kasiklarim agriyodu biraz duştan çıkınca hapsurdum ve bacak aramdan su boşaldı idrar sandim ama renksizdi beyaz su bildiğin ve geceden beridir idrara çıkıyorum doğum mu başlıyor nişan gelmedi daha ama gebelik haftası 35+3
Canım hemen git arkadaşlarda demiş zaten kulak çöpü gibi bişi ile su testi yapiliyor bana da dün yapildi 10 dakika içinde çıkıyor negatif veya pozitif diye su öğrendim ki direkte bosalmiyormus yavaş yavaş gelenlerde varmis sen hemen git iyi haberlerini bekliyoruz🤲🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum çok afedersin ilişkiye mi girdin

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok afedersin ilişkiye mi girdin
İliskiden dolayı da olabilir evet ever öyle birşey varsa. Tetikliyor olabilir bebek aşağıda doğum kanalına girdiyse sıkıntı suyun patlayabilir. Sagliklica alsinda yavrusunu kucağına gerisi önemli değil herşeyin başı sağlık. Stersten de ağrın olabilir ama gelen sıvı için diyecek bir şeyim yok bence git bir baksınlar en doğrusu sen bilirsin ama

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Canım hemen git arkadaşlarda demiş zaten kulak çöpü gibi bişi ile su testi yapiliyor bana da dün yapildi 10 dakika içinde çıkıyor negatif veya pozitif diye su öğrendim ki direkte bosalmiyormus yavaş yavaş gelenlerde varmis sen hemen git iyi haberlerini bekliyoruz🤲🤲
Keske cubukla test yapilsaydi ellerini soktular hep perişan oldumm

Gittim akıntı dediler

Gittin mi hastaneye canım nasil oldun
Gittim akıntı dediler ellerini soktular hep perisan ettiler yine beni

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

Gittim akıntı dediler
Ne yazikki zamanın yaklastigi için açıklık varmı diye bakmislardir elle anlamazlar ki ala ala bir çubuk var kulak çöpü gibi onu hafif gezdiriyor içinde bir şeyin içine koyuyorlar ordan belli oluyor

Gittim akıntı dediler

Akıntı o kadar bacaklardan akarmi ala ala testte yapılmamış inşallah bişi yoktur ya

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Gittin mi hastaneye canım nasil oldun
Canım ne yaptın hastaneye gittin mi

Ne yazikki zamanın yaklastigi için açıklık varmı diye bakmislardir elle anlamazlar ki ala ala bir çubuk var kulak çöpü gibi onu hafif gezdiriyor içinde bir şeyin içine koyuyorlar ordan belli oluyor

Akıntı o kadar bacaklardan akarmi ala ala testte yapılmamış inşallah bişi yoktur ya
İnşallah ben hala endişeleyim akıntı o kadar gelmezki resmen cesme gibi geldi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah ben hala endişeleyim akıntı o kadar gelmezki resmen cesme gibi geldi
Canım bence sen bir başka hastaneye git derim test yapmalarını iste doktor dün bana önce karnımdan muayne etti suyuma da baktı iyi dedi sonra elle açıklık varmı diye baktı yok canım dedi sonrada çubukla test yapicam dedi yaptı negatif çıktı ama bebeğim çok hareketli olduğu için nst de 2 saat onun kalp atışlarini düzgünce okumaları için bekledik tekrar kalbi nerde diye ultrosana aldı doktor beni burda dedi bir daha nsteye girdim durmuyor ki hiç 5 dakika dışarda gez bari de uyusun dedi uyumadı yine yamuk yamuk Nst çekildim kızım Maşallah durmuyordu tam buluyoruz hemen geziniyor bence git bir daha derim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar