Sorum var Doğum mu başlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Doğum mu başlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum mu başlıyor
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 34 haftalık hamileyim belimden sırtıma ağrı var uzanıyorum ama devam ediyor şiddetli bir ağrı desem yalan olur yorulunca olan ağrı gibi hafif ama hiç yorulmadım bugün doğum belirtisi midir
Sırtından karnına doğru gelir doğum sancısı adet olacakmışsın gibi eğer sancı çoğalırsa acile git canm

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 34 haftalık hamileyim belimden sırtıma ağrı var uzanıyorum ama devam ediyor şiddetli bir ağrı desem yalan olur yorulunca olan ağrı gibi hafif ama hiç yorulmadım bugün doğum belirtisi midir
Dinlenince ağrı devam ediyor diyorsun canım bence acile git risk alma. Söylediklerin tek başına doğum belirtisi değil

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dinlemene rağmen geçmiyor şse acile git canım.

Aynı durum bendede var cnm gittin mi sen ne dedi doktor ben daha gidemedim gidecemde

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar