Sorum var Doğum mu başlıyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Doğum mu başlıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 550 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum mu başlıyor
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Gitmedim canım kendi kendine geçti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğin az hareket etmesi dışında Çok şükür iyiyim teşekkür ederim 🥰
Ayy olabilir bak dikkatli ol sabah mutlaka git nst çekilsin ben sancı hissetmiyordum çok fazla ve hissettiklerimi de yalancı sancı sanıyordum kontrole gittim doktor baktı rahminde yumuşama var bugün yarın gelir risk alma bence yatışını yapalım demişti şükür ki dinledim cuma yattım cumartesi öğlen aşırı sancı ve pazar sabah 3 buçukta doğum yaptım ben sancının sıkıntısını çekerken kızım kakasını yapmıştı Allah'tan yememişti

Yaaa ne güzeldi anlatınca o güne gittim duygulandım vallahi 🥹 bu günlerin tadını çıkar valla çok güzel zamanlar hele bebişi ilk defa görmek 🥲

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Ayy olabilir bak dikkatli ol sabah mutlaka git nst çekilsin ben sancı hissetmiyordum çok fazla ve hissettiklerimi de yalancı sancı sanıyordum kontrole gittim doktor baktı rahminde yumuşama var bugün yarın gelir risk alma bence yatışını yapalım demişti şükür ki dinledim cuma yattım cumartesi öğlen aşırı sancı ve pazar sabah 3 buçukta doğum yaptım ben sancının sıkıntısını çekerken kızım kakasını yapmıştı Allah'tan yememişti

Yaaa ne güzeldi anlatınca o güne gittim duygulandım vallahi 🥹 bu günlerin tadını çıkar valla çok güzel zamanlar hele bebişi ilk defa görmek 🥲
Şuan hiçbirşeyim yok canım ama yarın kontrolüm var nst çekecekler artık bakalım ama benim ki daha çok erken ya zamanı var şimdilik dursun. Eminim çok güzeldir o duygular bende yaşarım inşallah en güzel şekilde sağlıkla ☺️

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Şuan hiçbirşeyim yok canım ama yarın kontrolüm var nst çekecekler artık bakalım ama benim ki daha çok erken ya zamanı var şimdilik dursun. Eminim çok güzeldir o duygular bende yaşarım inşallah en güzel şekilde sağlıkla ☺️
Evet daha aaşşşırı tatlı bir minnoş 🥰🥰 sağlıkla al kucağına inşaAllah mis kokulu fındığını

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar