Doğum mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Doğum mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 738 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum mu
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cerenelbi

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben 38+3 hamileyim rahmim de çok baskı var arada sancim oluyo bunlarda doğum belirtisi olabilir mi ilk gebeliğim bilmiyorum yardımcı olun lütfen

T

Tuğçecy

Guest
Hanımlar ben 38+3 hamileyim rahmim de çok baskı var arada sancim oluyo bunlarda doğum belirtisi olabilir mi ilk gebeliğim bilmiyorum yardımcı olun lütfen
Benim de ilk doğumum olacak nasipse canim tam bilmiyorum ama sancilarin sıklığını takip etmelisin. Eger saat basinda 1 hissetmeye başlarsan bence doğum olabilir. Korkma telas etme haftan yeterli. Doktoruna git bi görün imkanin varsa. Nst ye baglarlar zaten oradan anlasilir.

cerenelbi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bnde 38+3 günlüğüm dün geceden beri uyuyamadım sırtım çok ağrıyor ve kaşık agrım var dayanamıyorum bnde böyle pembe renk de bisey geldi ama ne olduğunu blmmyrm birazdan hastaneye giricem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar