Doğum ne zaman olur acaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hafsa Nur tarafından oluşturulan Doğum ne zaman olur acaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,118 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğum ne zaman olur acaba
Konbuyu başlatan Hafsa Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evinn

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar ben bugün 38 haftalık oldum. Kontrole gittim doğuma dair hiçbir şey yok bebek kanala girmemiş açılma yok doktor 2 hafta sonra tekrar gel bu bebek zor doğar. Ama ağrılarım falan çok var yürüyemiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Selam arkadaşlar ben bugün 38 haftalık oldum. Kontrole gittim doğuma dair hiçbir şey yok bebek kanala girmemiş açılma yok doktor 2 hafta sonra tekrar gel bu bebek zor doğar. Ama ağrılarım falan çok var yürüyemiyorum ne yapmalıyım bilmiyorum
İnşallah kolay doğumun olur. Bol bol fırsatın varsa yürüyüş yap bide son haftalarda hurma yiyordu ablam doğum yaklaştı diye bilen varsa bilgilendirsin

Hafsa Nur

Kayıtlı Üye
rank
Canm eyer çok rahatsızsan acile git
Bişey yok diyorlar hani git bekle diyorlar idare ediyorum ama çok geç olmasını istemiyorum doğumun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende tam bilmiyorum canım da sen sorunca internetten baktım da böyle bi yazıyla karşılaştım bende

Bende tam bilmiyorum canım da sen sorunca internetten baktım da böyle bi yazıyla karşılaştım bende
Bence kişiden kişiye değişiyor kimisinde bakıyorsun 2. çocuk 3. çocuk daha erken doğuyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar