Dogum ne zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Poyraz tarafından oluşturulan Dogum ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,837 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum ne zaman
Konbuyu başlatan Poyraz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Senin de sezeryan olacak demi canım kaçıncı haftada sezeryan olacaksın doktor bişey dedimi
29 unda konusalim dedi doktor 35+5 olcam bebek önde gidiyormus suyuda sinirdaymis bikac test yapalim dedi duruma göre dogumu planlariz dedi nisanin ilk haftasında da olabikir ikincidede zaten 14 nisanda 38 haftalik oluyor bu kontrol de belli olucak bakalım sahkikla gelsinler dünyaya bi yandanda sancılarım var acile gidip serumlarla sancilarimi durduruyoruz doktor almasada yakinda kiz kendi cikicak 🤣

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ne kadar kaldı dogumunuza nr zman geliyor bebişler
Benim 149 günüm varmış uygulamaya göre 😅😅 19 Ağustos yazıyor ama bilemiyorum tabiki 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

29 unda konusalim dedi doktor 35+5 olcam bebek önde gidiyormus suyuda sinirdaymis bikac test yapalim dedi duruma göre dogumu planlariz dedi nisanin ilk haftasında da olabikir ikincidede zaten 14 nisanda 38 haftalik oluyor bu kontrol de belli olucak bakalım sahkikla gelsinler dünyaya bi yandanda sancılarım var acile gidip serumlarla sancilarimi durduruyoruz doktor almasada yakinda kiz kendi cikicak 🤣
Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin canım inşallah vaktinde doğar minik 😍😍🥰🥰

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Benim 149 günüm varmış uygulamaya göre 😅😅 19 Ağustos yazıyor ama bilemiyorum tabiki 🤗🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ım sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin canım inşallah vaktinde doğar minik 😍😍🥰🥰
İnşallah canim hepimiz sağlıkla alalim kucagimiza evlatlarimizi 🙏🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar