Doğum oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Doğum oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,277 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum oldu
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yazgülü(semra)

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ağrıdan duramıyorum 6 saatte bir ağrı kesici yapıyoruz yapamayız diyorlar dua edin lutfen
Hayırlı olsun canım benimde sezaryen di o sol tarafın ağrısını 1 buçuk ay çektim sanki içten yırtılmış gibi bir yanmayla beraber ağrı vardı ama zamanla özellikle kanamam oldukca geçti şimdi hicbirsey kalamadı canım biraz dayan hassas yer eee bıçak darbesi alıyor vücut kolay değil Allah kolaylık versin canım benim ♥️

...

Moderator
Mod
rank
Hayırlı olsun canım benimde sezaryen di o sol tarafın ağrısını 1 buçuk ay çektim sanki içten yırtılmış gibi bir yanmayla beraber ağrı vardı ama zamanla özellikle kanamam oldukca geçti şimdi hicbirsey kalamadı canım biraz dayan hassas yer eee bıçak darbesi alıyor vücut kolay değil Allah kolaylık versin canım benim ♥️
Benimde sezaryenden sonra sol dikiş yerim çok yanarak acıyordu ,yürürken özellikle.Herhalde diyordum düğüm yeri orası😅

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm, Allah acil şifa versin
Allah razı olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde orası agriyor

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Senin dediqinide duydum kuşum hanqisi aqır bilemedm 😊 çok qecmis olsun rabbim analı babalı büyümeyi hayrli ewlat olmayı nasip etsin insaAllah 🌹🤲
Sağol canım sizlerde sağlıcakla kavuşun benim dediğimi doktor söylemişti ben dedim emzirdikce sancım artıyor neden rahim toparlaniyo kuculuyo dedi inan bebek uyanacak diye korkardım emzirmemek için doğum sancisiyla aynıydı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde sezaryenden sonra sol dikiş yerim çok yanarak acıyordu ,yürürken özellikle.Herhalde diyordum düğüm yeri orası😅
Aaaa bende de sağ sol öyle başlangıç bitiş yeri düğüm yeri olunca öylemi oluyo ilk sezeryanim bilmiyorum tam

Tüm sayfalar yüklendi.