Dogum parasi nasil Başvuru?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asmin❤Asaf tarafından oluşturulan Dogum parasi nasil Başvuru? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,285 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Dogum parasi nasil Başvuru?
Konbuyu başlatan Asmin❤Asaf
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
Kızlar ben iki dogumumda da dogum parası almadım yani basvurmadım simdi yapmak istiyorum internet uzerinden başvuru yapıliyor mu bilginiz varmı bu konuda?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Peki internet uzerinden olmuyormu cnm heryer kapalı
Yenidoğan Çocuk Parası Başvurusu Nasıl Yapılır? Bu yardımı alabilmek için öncelikle ailenin ilgili nüfus müdürlüğüne gidip çocuğu Kimlik Paylaşım Sistemi'ne (KPS) kaydettirmesi gerekir. Sonrasında ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan dilekçe eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanmalıdır.. Böyle olması lzm cnm bnm eşimde 2 çocuğumuzda böyle yapmıştı

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben iki dogumumda da dogum parası almadım yani basvurmadım simdi yapmak istiyorum internet uzerinden başvuru yapıliyor mu bilginiz varmı bu konuda?
Internetten olmuyor hastaneden çıkarken doğum raporu veriliyor onu sosyal hizmetlere götürmen gerekiyor bebek 3 aylik olunca elden yada ptt kartina yatar 😉😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar