Doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,364 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Doğum parası
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Katılıyorum valla 😂😂
Çünkü ters kalıyor yürüme mesafede değilse gitmem öyle bir huyum var hele bide şimdi bebek var hiç gidemem ondan eşime paslarım 🤭 kaynar suyla duş alasim var öyle bir üşüme bir halsizlik var içimde sanki kaynar su ancak rahatlatır beni ama üşeniyorum da off devrilip yatsam bebek kalkacak uyumak istemiyorum çünkü uykudan uyanmak daha yorucu off ne zaman bitecek bu Ayşem ne zaman gece sürekli uyanma işi butecek 😣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Çünkü ters kalıyor yürüme mesafede değilse gitmem öyle bir huyum var hele bide şimdi bebek var hiç gidemem ondan eşime paslarım 🤭 kaynar suyla duş alasim var öyle bir üşüme bir halsizlik var içimde sanki kaynar su ancak rahatlatır beni ama üşeniyorum da off devrilip yatsam bebek kalkacak uyumak istemiyorum çünkü uykudan uyanmak daha yorucu off ne zaman bitecek bu Ayşem ne zaman gece sürekli uyanma işi butecek 😣
Hiç bir zaman bitmeyecek annesi valla 1 yaşını devirunxe biter sanırım uyanmalar inşallah 🤲🏻. Sıcak suya gir Ayşem üşenme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Ben bazen anneme kızıyorum da şuan bakıyorum anneye ciddn of denmez ama babaya denir eşim hiç yok devrilip uyuyor ohhh o mu lohusa ben mi belli değil 😂😂
😂😂 Eşler maşallah pasalae gibi Dicem de kocam bey sağolsun ben uyurken yemek yerken Kayrayi bakıyor gece Kayra uyanmış yanımda yüz üstü dönmüş 🤦🏻‍♀️ çocuğun sesine eşim kalkmış ben yorgunluktab uyanmadim bile düşün eşim Kayra yeniden uyanır döner diye uyuyamamis bile

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
😂😂 Eşler maşallah pasalae gibi Dicem de kocam bey sağolsun ben uyurken yemek yerken Kayrayi bakıyor gece Kayra uyanmış yanımda yüz üstü dönmüş 🤦🏻‍♀️ çocuğun sesine eşim kalkmış ben yorgunluktab uyanmadim bile düşün eşim Kayra yeniden uyanır döner diye uyuyamamis bile
Helal olsun bak buna alkış 👏👏 yok kız bizimki asla duymaz ev kalksa gitse duymaz düşün o derece derin uyur 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Helal olsun bak buna alkış 👏👏 yok kız bizimki asla duymaz ev kalksa gitse duymaz düşün o derece derin uyur 😂😂
Duyar Ayşem emin ol duyuyordur da sadece sen bakıyorsun diye kalkmaz benim eşim normalde yanında kalk desem bak kulağına kalk desem tık yok Kayra a desin direk uyanır onların garezi bize 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Duyar Ayşem emin ol duyuyordur da sadece sen bakıyorsun diye kalkmaz benim eşim normalde yanında kalk desem bak kulağına kalk desem tık yok Kayra a desin direk uyanır onların garezi bize 😂😂
Bizimki zaten odada yatmıyor ki bebekle ben tek yatıyoruz neymiş ise gidecekmiş neymiş sigara iciyormus bebege nefesi vursun istemiyormuş peehjh

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bizimki zaten odada yatmıyor ki bebekle ben tek yatıyoruz neymiş ise gidecekmiş neymiş sigara iciyormus bebege nefesi vursun istemiyormuş peehjh
Ahahaha o nasıl bahane kız bebim kocada eşek kocam içiyor içme diyorum ama yinede öz bakımını iyice yapıp bizimle yatıyor asla Kayraa dan ayrı uyuywmaz

Tüm sayfalar yüklendi.