Doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan Doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,365 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Doğum parası
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bana da bilgisi olan aydinlatabilirmi nerden nereye başuvuruluyor hangi evraklarla?
Bu yardımı alabilmek için öncelikle ailenin ilgili nüfus müdürlüğüne gidip çocuğu Kimlik Paylaşım Sistemi’ne (KPS) kaydettirmesi gerekir. Sonrasında ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan dilekçe eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanmalıdır. Bu dilekçenin adı Doğum Yardım Başvurusu Dilekçesi’dir.

Dilekçeyi doldurduktan sonra başvurunuzu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Müdürlüklerine ya da Sosyal Hizmet Merkezlerine yapabilirsiniz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen bizde henüz gidemedik 😂😂 bakalım ne zaman gideriz
Biz gidene kadar ooo hele benim kendimin gitmesi ooo baya bebek olur okullu ben hala gitmemiş olurum 🤣🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu yardımı alabilmek için öncelikle ailenin ilgili nüfus müdürlüğüne gidip çocuğu Kimlik Paylaşım Sistemi’ne (KPS) kaydettirmesi gerekir. Sonrasında ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan dilekçe eksiksiz bir şekilde doldurulup imzalanmalıdır. Bu dilekçenin adı Doğum Yardım Başvurusu Dilekçesi’dir.

Dilekçeyi doldurduktan sonra başvurunuzu Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Müdürlüklerine ya da Sosyal Hizmet Merkezlerine yapabilirsiniz.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz gidene kadar ooo hele benim kendimin gitmesi ooo baya bebek olur okullu ben hala gitmemiş olurum 🤣🤣
Katılıyorum valla 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.