Sorum var Doğum parası

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Perihan saime tarafından oluşturulan Doğum parası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,704 kez görüntülenmiş, 66 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum parası
Konbuyu başlatan Perihan saime
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ben yaptım canım 😂😂çocuk parasiydi galiba tam hatırlamıyorum ama tek seferlik ti 270 TL o da PTT den aldı belki yeni alan arkadaşlar varsa bilgi verir
Anladım kuzum ama o bence süt parası sanrım 🤣🤣 Bi ara karısı doğum yapan erkeklere süt parası veriliyor diye söylenti olmuştu buda o bence 🤣😁😛sanki onlar emziriyor onlara veriyorlar, ama benm eşim almadı. Sigorta lılara veriyorlardı, eşimde yoktu diye vermediler

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anladım kuzum ama o bence süt parası sanrım 🤣🤣 Bi ara karısı doğum yapan erkeklere süt parası veriliyor diye söylenti olmuştu buda o bence 🤣😁😛sanki onlar emziriyor onlara veriyorlar, ama benm eşim almadı. Sigorta lılara veriyorlardı, eşimde yoktu diye vermediler
Evet kuzum emzirme ödeneğini diye geçiyor sigortali olan kim ise ona veriliyor

Yardımcı olmak için bı yorum yazdım Bukadar dalgaya alacak ne var anlamadım neyse

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar