Dogum parasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifelif26 tarafından oluşturulan Dogum parasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,355 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum parasi
Konbuyu başlatan Elifelif26
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sıbelmamı
600 alcam demek ki devletimizin canı saolsun😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kızıma üzerine koyup küpe almayi düşünüyorum nede olsa onun nasibi 🥰 oqluma üzerine koyup künye aldık adı yazan kizmada niyetim kuleden yana baklm 🤗
hayırlısıyla inş alırsın küpesini insan zaten ne yapiyosa evladına

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aaaaaa ben doğum parasını biliyordum da süt parasını bilmiyordum kızlar ya iyiki söylediniz şimdi bebek doğunca ne yapmak gerekiyor süt parası için tekrar bi anlatın ya tam anlamadım 😂 hem anne hem baba nasıl alıyor 🤔

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benim esime süt parası yatmadı geçen sene sadece bana doğum parası yattı 600 okadar

Mervo58

Kayıtlı Üye
rank
Doğum parası annenin adına pttye yatıyo 150 lira süt parası eğer çalışıyoduysa sigortası vardıysa yine anneye yatar yok babanın sigortası vardıysa ona yatıyo ama doğum parası anne adına yatıyo miktarıda çocuk sayısına göre değişiyo 1. Çocuk 300 2.çocuk 400 3. Çocuk 600 lira veririyo
Kızımda bilmiyordum ikinci de aldım 400tl PTT den doğumdan 20 gün sonra almıştım üçüncüsü de alırız artık hayırlısi ile

Tüm sayfalar yüklendi.