Doğum tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye taş tarafından oluşturulan Doğum tarihi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,338 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum tarihi
Konbuyu başlatan Rukiye taş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azranurun annesi

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Temmuz inşallah canım bana 9 temmuz dediler cinsiyeti 12 de ikili taramada öğrendik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninki kaç haftalık

Evin ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler biraz zamansız bir soru olacak ama merak ettiğim için sabahı bekleyemedim 🙈 temmuzda doğum yapacak anne adayları var mı ve bebeğin cinsiyetini öğrendiler mi
Uygulamaya göre benim doğumumda sekiz temmuz ama sezeryan oldugum için muhtemelen haziranın sonu olacak ve ben cinsiyetini daha öğrenemedim salı günü doktora gidecem hayırlısı bakalim

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank
Uygulamaya göre benim doğumumda sekiz temmuz ama sezeryan oldugum için muhtemelen haziranın sonu olacak ve ben cinsiyetini daha öğrenemedim salı günü doktora gidecem hayırlısı bakalim
Hayırlısı canım temmuz ayı için kız ayı diyorlar merakımdan soruyorum öğrenen var mı diye ☺️☺️

Temmuz inşallah canım bana 9 temmuz dediler cinsiyeti 12 de ikili taramada öğrendik

Seninki kaç haftalık
15+3 deyiz bizde ben henüz öğrenemedim cinsiyetini

Seninki kaç haftalık

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler biraz zamansız bir soru olacak ama merak ettiğim için sabahı bekleyemedim 🙈 temmuzda doğum yapacak anne adayları var mı ve bebeğin cinsiyetini öğrendiler mi
Ben canım Allah nasıp ederse temmuzda olacak doğum ben develete gidiyorum orda söylemediler bana cinsiyetini bugün 15haftalik olduk bende dayanamadım çok merak ettiğim için özele cinsiyeti ni öğrenmeye gittim geçen hafta oda bana %99erkek%1donerse dönebilir belli cinsiyeti dedi bu hafta devlet te kontrolum vardı o yine söylemedi tabi Allah nasip kısmet ederse bide cinsiyeti değişmezse oğlum olucak inşallah canim

Rukiye taş

Kayıtlı Üye
rank

Seninki kaç haftalık

Ben canım Allah nasıp ederse temmuzda olacak doğum ben develete gidiyorum orda söylemediler bana cinsiyetini bugün 15haftalik olduk bende dayanamadım çok merak ettiğim için özele cinsiyeti ni öğrenmeye gittim geçen hafta oda bana %99erkek%1donerse dönebilir belli cinsiyeti dedi bu hafta devlet te kontrolum vardı o yine söylemedi tabi Allah nasip kısmet ederse bide cinsiyeti değişmezse oğlum olucak inşallah canim
Hayırlısı canım sağlıkla kucağımıza almak nasip olur inşallah ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar