Doğum yakın mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Zehra46 tarafından oluşturulan Doğum yakın mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,871 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğum yakın mı
Konbuyu başlatan Zehra46
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 4 çocuk annesi 🌹 süm 🤲

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 37+6 haftalık hamileyim bacak ağrım idrara çıkma bel ağrısı kasık ağrısı bide karın ağrısı başladı vajinadada ağrı var oturamiyorum hiç sancidan ama suyum ne zmn gelir leke fln ne zaman gelir bilmiyorum çok kötüyüm 🥺 bilen var mı ?

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Merhaba kızlar 37+6 haftalık hamileyim bacak ağrım idrara çıkma bel ağrısı kasık ağrısı bide karın ağrısı başladı vajinadada ağrı var oturamiyorum hiç sancidan ama suyum ne zmn gelir leke fln ne zaman gelir bilmiyorum çok kötüyüm 🥺 bilen var mı ?
Yani suyunuzu beklemeyin sancilariniz siksa gidin beklemeyin

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bende 37.4 de doğdum 2 ay önce canım ilk kızımda suyum geldi ama bunda gelmedi gittim açılmam vardı bence gitmelisin hastaneye

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Git bence bekleme su yada kanama olacak diye birsey yok illaki belliki dogumun baslamis ve afedersin ebe bana bebek kanala girdiginde sanki buyuk abdestin varmis gibi zorlanirsin makata baski yapar demisti
Gidecm saol bitanem aydınlattn beni bilmiyordum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 37.4 de doğdum 2 ay önce canım ilk kızımda suyum geldi ama bunda gelmedi gittim açılmam vardı bence gitmelisin hastaneye
Gidecm cnm saol 😟

Git bence bekleme su yada kanama olacak diye birsey yok illaki belliki dogumun baslamis ve afedersin ebe bana bebek kanala girdiginde sanki buyuk abdestin varmis gibi zorlanirsin makata baski yapar demisti
Aynn bnm ki de öyle oluyo baskı yapıyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Gidecm saol bitanem aydınlattn beni bilmiyordum

Gidecm cnm saol 😟

Aynn bnm ki de öyle oluyo baskı yapıyor
Hadi hayırlısı rabbim yardımcın olsun bize haber ver canm

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Canim sancılarını duzenliyse git ben geçen doğum yaptım suyum gitmedi sancı çektim tüm gün sonra suyum gitti 20 dk sonra bebeğim doğdu

Zehra46

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar