Doğum yapan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doğum yapan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,858 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan anneler
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlıkla.kavuş oğluşuna pek bilgim yok normal doğum için ama yeri dar olduğu için olabilir mi son haftalarda malum birde iki çocuk eş ev iş derken çok yoruluyor da olabilirsin belki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlıkla.kavuş oğluşuna pek bilgim yok normal doğum için ama yeri dar olduğu için olabilir mi son haftalarda malum birde iki çocuk eş ev iş derken çok yoruluyor da olabilirsin belki
Amin canım benim hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah ☺️ ne bileyim unutmuşum ne nasıl oluyordu hatırlamıyorum valla hiç. illa ki çok yoruyor onlar da dediğin gibi belki ondandır canım. Korkum yalnızım çoğunlukla eşim son bir iki hafta kalırım evde ben gitmem bi yere diyor ama ne belli bebeğin 39 40ı bekleyeceği yalnızım diye tedirgin oluyorum sanırım 🙄

Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?
Canım Allahın izniyle inşallah bebişine sağlıkla kavuşursun valla benim ilk hamileliğimde hiç belirti yoktu gece nişanım filan gelmişti ikincisinde de aynı hafta da yine suyum geldi yani sende 37.haftada doğum yaptım önceki bebeklerimi diyorsun olabilir ama sancı aralığını takip et

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Ben 29 dayım bende de aynı şikayetler var kasıklarım çatlıyor sanki çok aşağıda hissediyorum bebegimi daha 2 aydan fazla var simdiden halim kalmadi biseye yuruyemiyorum baskidan

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Canim akrabalarimdan 3cu cocugu olanlar var 3cu cocuklari daha tez doguluyor genelde mesala 1ci 40 haftada 2ci 37 haftada geldi 3ci 36-37 haftada gele bilir bana soyluyorlar iki agrin coksa bi doktora gorun mazalah suyun azalir bilmezsin ben kizimda suyum azalmisdi bilmemisdim🤦🏻‍♀️suyu sanci ile doguma almisdilar insallah sax salim kurtaririz 🤭🤗

Ayşenur 12

Kayıtlı Üye
rank
Cnm o son haftalarda oluyor ztn yere uzan ayağını koltuğa koy düzeliyor sen bu aralar kendini çok yordun ev falan derken bebeğin yeri de dar ztn 37 den önce geleceğini sanmıyorum cnm hayrlsiyla al kucağına inşallah 😍

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Canım Allahın izniyle inşallah bebişine sağlıkla kavuşursun valla benim ilk hamileliğimde hiç belirti yoktu gece nişanım filan gelmişti ikincisinde de aynı hafta da yine suyum geldi yani sende 37.haftada doğum yaptım önceki bebeklerimi diyorsun olabilir ama sancı aralığını takip et
Amin canım benim hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah. Benimde öncekilerde suyum geldi öyle başladı doğumlarım hiç sancım yoktu, önceki günlerinde şiddetli bi ağrı sancı hissetmiş olsam hatırlardım gibi geliyor. Sürekli devam etmiyor işte ara ara birden girip çıkıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 29 dayım bende de aynı şikayetler var kasıklarım çatlıyor sanki çok aşağıda hissediyorum bebegimi daha 2 aydan fazla var simdiden halim kalmadi biseye yuruyemiyorum baskidan
Canım senin için çok çok erken daha dra görünmedin mi?

Canim akrabalarimdan 3cu cocugu olanlar var 3cu cocuklari daha tez doguluyor genelde mesala 1ci 40 haftada 2ci 37 haftada geldi 3ci 36-37 haftada gele bilir bana soyluyorlar iki agrin coksa bi doktora gorun mazalah suyun azalir bilmezsin ben kizimda suyum azalmisdi bilmemisdim🤦🏻‍♀️suyu sanci ile doguma almisdilar insallah sax salim kurtaririz 🤭🤗
Öncekiler de 37 de olduğundan strese giriyorum sanırım bende canım. 37den sonra erken sayılmıyor zaten ondan yana değil benim endişem yalnızım 38den önce gelirse kimse yok yanımda kendim hastaneye giderim de çocukları nereye bırakacağım onu bilmiyorum

Cnm o son haftalarda oluyor ztn yere uzan ayağını koltuğa koy düzeliyor sen bu aralar kendini çok yordun ev falan derken bebeğin yeri de dar ztn 37 den önce geleceğini sanmıyorum cnm hayrlsiyla al kucağına inşallah 😍
Aynen canım yoğun bi tempo vardı bu ara şükür atlattım onu 37 yi beklesin o kadar olsun sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle zaten. Uzun süreli ağrılar değil zaten dedim ya anlık oluyor ama çok canımı yakıyor 5 10 dk da bir diyemem ama gün içinde çok sık oluyor 2 3 gündür. Kontrolüm çarşamba günü, gittiğimde öğrenirim neyin nesidir de merak ettim size bi sorayım dedim ☺️ amin canım benim hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah 😍

Son düzenleme:

Cicejjkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı 34 olduk ama hep aşağıda baskı çok yapıyor yürüyemiyorum.kalkamiyirum sağ salim.almayi nasip etsin Rabbım ben zorlanıyorum cok

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Amin canım benim hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza inşallah ☺️ ne bileyim unutmuşum ne nasıl oluyordu hatırlamıyorum valla hiç. illa ki çok yoruyor onlar da dediğin gibi belki ondandır canım. Korkum yalnızım çoğunlukla eşim son bir iki hafta kalırım evde ben gitmem bi yere diyor ama ne belli bebeğin 39 40ı bekleyeceği yalnızım diye tedirgin oluyorum sanırım 🙄
Yok canım iyi düşün iyi olsun kötüyü çağırma gelebilecek biri varsa yinede için rahat etsin diye çağır istersen

Tüm sayfalar yüklendi.