Doğum yapan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doğum yapan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,900 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan anneler
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?

Dogum yapmadan önce bebimde öyleydi bacaķlarima baskı yapiyodu normal bence.
Canım herhangi bi sorunun yoksa Kanamanın gelmesini bekle evde çek daha iyi
Bebegimin suyu az kaldı diye 40 haftalik Ken suni sancı ile doğum a aldı doktor
O kadar zor olduki hala ağrısını çekiyom
benimde 3 çocuğum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?
Canımın içi benim bilgim yok benimkiler sezeryan ama inşallah saglıkla huzurla mutlulukla ucaguna alırsın prensini 💓💓🤲🤲🤲

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Canım saglıkla alırsın inşallah kucagına rabbım kolaylıkla gecırsın benımdr 4 daha 18 haftalığız bakalım 4 kacıncı haftada gelıcek😃

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı 34 olduk ama hep aşağıda baskı çok yapıyor yürüyemiyorum.kalkamiyirum sağ salim.almayi nasip etsin Rabbım ben zorlanıyorum cok
Baskı çok mu oluyor canım? İdrara sıkışık gibi oluyorsan normal ama ağrı sancı gibi oluyorsa bi dra görün istersen erken daha. Amin canım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım iyi düşün iyi olsun kötüyü çağırma gelebilecek biri varsa yinede için rahat etsin diye çağır istersen
Şuan kimse yok gelebilecek canım

Dogum yapmadan önce bebimde öyleydi bacaķlarima baskı yapiyodu normal bence.
Canım herhangi bi sorunun yoksa Kanamanın gelmesini bekle evde çek daha iyi
Bebegimin suyu az kaldı diye 40 haftalik Ken suni sancı ile doğum a aldı doktor
O kadar zor olduki hala ağrısını çekiyom
benimde 3 çocuğum
Bide o var adet olacakmışım gibi kasıklarda bacaklarımda ağrı var sürekli. Bunda öyle yapacağım canım sancılar iyice artmadan gitmeyeceğim. Sen nasıl oldun hafiflemedi mi hiç ağrılaın?

Canımın içi benim bilgim yok benimkiler sezeryan ama inşallah saglıkla huzurla mutlulukla ucaguna alırsın prensini 💓💓🤲🤲🤲
Sağol canım benim amin inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza 🥰

Canım saglıkla alırsın inşallah kucagına rabbım kolaylıkla gecırsın benımdr 4 daha 18 haftalığız bakalım 4 kacıncı haftada gelıcek😃
Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah ☺️ öncekiler kaç haftalık doğdu?

Son düzenleme:
Ya yemin ederim benimde 2 çocugumdakiler aklımdan çıkmış bu bi başka sanki. Bende söylediyin gibiyim. 39+1 im ama hala doguramadım. Bebek kasıldıkca hareket etdikce benimde canım yanıyor yürürken sanki aşagıya iniyor gibi . Sonra çişimi yapıyorum kalkdıgımda sanki aşagi düşüyor tak ses geliyor midem kalkıyor yanıyor sanki . Ama henüz doguramiyorum. Salı kontrola gitmişdim kafası henüz kanala inmemiş dedi açılmam felanda yoktuama 2 haftadır çok canım yanıyor

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Mervecım bebek kanala gırmıs buyuk ihtimalle o yuzden baskı yapıyor yalancı sancıların da baslamıs kontrolde catı muaynesı yapar doktor buyuk ihtimalle 3 bebek daha erken gelebiliyor Allah hayırla kucağına almayı nasıp etsin 🙏🤗🥰

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya yemin ederim benimde 2 çocugumdakiler aklımdan çıkmış bu bi başka sanki. Bende söylediyin gibiyim. 39+1 im ama hala doguramadım. Bebek kasıldıkca hareket etdikce benimde canım yanıyor yürürken sanki aşagıya iniyor gibi . Sonra çişimi yapıyorum kalkdıgımda sanki aşagi düşüyor tak ses geliyor midem kalkıyor yanıyor sanki . Ama henüz doguramiyorum. Salı kontrola gitmişdim kafası henüz kanala inmemiş dedi açılmam felanda yoktuama 2 haftadır çok canım yanıyor
Aynen canım bende öyleyim sanki ilk çocuk hatırlamıyorum hiç bunları 🤦

Mervecım bebek kanala gırmıs buyuk ihtimalle o yuzden baskı yapıyor yalancı sancıların da baslamıs kontrolde catı muaynesı yapar doktor buyuk ihtimalle 3 bebek daha erken gelebiliyor Allah hayırla kucağına almayı nasıp etsin 🙏🤗🥰
Daha erken değil mi kanala girmesi için canım bide öyle olsa karnım aşağı inmez miydi 🙄 Bakalım çarşamba günü öğreneceğim artık son durumunu. En azından bu 38 39u görür inşallah ya 37de de bir sıkıntı olmuyor ama gelişimleri tam anlamıyla tamamlanmış olmuyor canım öncekilerde çok sıkıntı yaşadım. Amin inşallah canım benim sağol 🥰 Senin bebiş nasıl?

Son düzenleme:

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kanala girince hemen dogmuyor canim en az 1 2 haftan var baskı yapıyorsa eger benim bebıste iyi cok sukur 🥰🤗

Kanala girince hemen dogmuyor canim en az 1 2 haftan var baskı yapıyorsa eger benim bebıste iyi cok sukur 🥰🤗
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım
Canım diyorum ya o kadar unutmuşum ki sanki ilk gebeliğim 😂😂 sevindim iyi olmasına ne kadarlık oldu? İnşallah canım hayırlısıyla gelsin de haber veririm mutlaka🥰

Tüm sayfalar yüklendi.