Doğum yapan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Doğum yapan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,904 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan anneler
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Baskı çok mu oluyor canım? İdrara sıkışık gibi oluyorsan normal ama ağrı sancı gibi oluyorsa bi dra görün istersen erken daha. Amin canım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şuan kimse yok gelebilecek canım

Bide o var adet olacakmışım gibi kasıklarda bacaklarımda ağrı var sürekli. Bunda öyle yapacağım canım sancılar iyice artmadan gitmeyeceğim. Sen nasıl oldun hafiflemedi mi hiç ağrılaın?

Sağol canım benim amin inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza 🥰

Maşallah canım sağlıkla gelsin inşallah ☺️ öncekiler kaç haftalık doğdu?
Ağrı kesici içersem iyyim yoksa geri başlıyo ağrılar

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?
İlk doğumum da bende de hic belirti yoktu canım bebegım aşagıda inmemisti 40. Haftaya gırmıstım adet sancısı gibi hafif sancım oldu hafif de kanamam geldi hastaneye gittik 4 cm acılmıstı. 9 cm olasıya beklıcz dediler. Bida sancım artmstı epudural istedim yaptıkları an sancım kesildı. 4 saate yakn bekledım 9 cm olmustu doguma aldılar. Yarım saat icinde dogum yaptım dogum anı cok zor oluyor ıkın bırak ıkın bırak derman kalmıyor ama epudural oldugu icin öncesinde sancı cekmedm. İnş. 2.de normal olur hemen ayaklanmstm

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
58 gunluk oldu canım 🤗😄
Maşallah doğum yaptım dediğin bile dün gibi sanki, büyümüş bile zaman çabuk geçiyor kuzum ya sağlıkla büyüsün minnoş 🥰

Ağrı kesici içersem iyyim yoksa geri başlıyo ağrılar
Magnezyum kullanıyor musun canım?

İlk doğumum da bende de hic belirti yoktu canım bebegım aşagıda inmemisti 40. Haftaya gırmıstım adet sancısı gibi hafif sancım oldu hafif de kanamam geldi hastaneye gittik 4 cm acılmıstı. 9 cm olasıya beklıcz dediler. Bida sancım artmstı epudural istedim yaptıkları an sancım kesildı. 4 saate yakn bekledım 9 cm olmustu doguma aldılar. Yarım saat icinde dogum yaptım dogum anı cok zor oluyor ıkın bırak ıkın bırak derman kalmıyor ama epudural oldugu icin öncesinde sancı cekmedm. İnş. 2.de normal olur hemen ayaklanmstm
Adet olacakmışım gibi kasıklarda bacaklarımda ağrı var birkaç gündür benimde canım. Vücut iyice ağırlaşıyor bacaklara baskı arttığı için diye düşünüyordum ama doğum yakın diye de olabilir dimi🙄 benim de ilk ikisi normal doğum bunda da bir aksilik olmazsa normal istiyorum yine bende hemen ayaklandım hiç yatmadım ikisinde de canım. İnşallah normal doğum olur seninde yine. Ben bu doğum için epidural istemiştim druma söyledim olumsuz konuştu vazgeçtim

Canım öncekiler erken olduysa belki bu doğumun da erken olabilir sağlıkla gelsin meleğimiz 😇🤲
Yalnızken gelmesin de ne zaman istiyorsa gelsin amin canım benim inşallah 🥰

Son düzenleme:

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah doğum yaptım dediğin bile dün gibi sanki, büyümüş bile zaman çabuk geçiyor kuzum ya sağlıkla büyüsün minnoş 🥰

Adet olacakmışım gibi kasıklarda bacaklarımda ağrı var birkaç gündür benimde canım. Vücut iyice ağırlaşıyor bacaklara baskı arttığı için diye düşünüyordum ama doğum yakın diye de olabilir dimi🙄 benim de ilk ikisi normal doğum bunda da bir aksilik olmazsa normal istiyorum yine bende hemen ayaklandım hiç yatmadım ikisinde de canım. İnşallah normal doğum olur seninde yine. Ben bu doğum için epidural istemiştim druma söyledim olumsuz konuştu vazgeçtim

Insallah eşin yanındayken gelir canım insan yalnızken ne yapacağını da şaşırır 😆 acısız bi avazda gelsin birbirimiz için dualar edecez artık 🤗 sağlıklı kolay doğumun olur inşallah tatlım benim 🙏🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Insallah eşin yanındayken gelir canım insan yalnızken ne yapacağını da şaşırır 😆 acısız bi avazda gelsin birbirimiz için dualar edecez artık 🤗 sağlıklı kolay doğumun olur inşallah tatlım benim 🙏🤲
Aynen canım inşallah eşim varken gelir. Buraya yeni taşındım tanıdığım kimse yok yalnız olursam çocukları bırakıp gidemem evde doğururum artık herhalde 😂 Sağol kuzum amin inşallah hepimize kolay doğumlar nasip etsin Allah 🙏🥰

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank

Yok canım magnezyum kullanmıyorum

M

Melekçee

Guest
Kızlar merhaba çoğunuz biliyorsunuz üçüncü bebeğim benim ama bişey soracağım pzt 36 oluyoruz daha küçük doğum için rahimde aşırı bir baskı var bebek hareket ettikçe canım yanıyor. Ara ara sancı giriyor bi anlık ama uzun sürmüyor, yürüyorken falan geldiğinde çok kötü oluyor. Öncekilerden hiç hatırlamıyorum doğum zamanı nasıl belirtiler oluyordu yada bunlar doğum belirtisi olabilir mi. Öncekiler de 37de doğduğundan acaba buda mı öyle olacak diye düşünüyorum 🙄 Doğumunuz olmadan ne gibi belirtiler vardı benimkiler nedir bilgisi olan yazabilir mi?
Yok canım doğumla alakalı degil ben de dün akşam gittim bu şikayetten nst bagladilar sancım cıkmadi bebek pelvise yerlestigi icin son günlerde olur boyle dedi. Bebek hareket ettikce ağladim o kadar kotu olduydum

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim sağ salim doğurmayı nasip etsin inşallah 🤲 canım Rabbim istediğin gibi doğurmayı nasip etsin

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Yok canım magnezyum kullanmıyorum
O ağrılar için oda iyi geliyor normalde canım kaç haftalık bebeğin?

Rabbim sağ salim doğurmayı nasip etsin inşallah 🤲 canım Rabbim istediğin gibi doğurmayı nasip etsin
Amin canım benim inşallah 🙏🥰

Yok canım doğumla alakalı degil ben de dün akşam gittim bu şikayetten nst bagladilar sancım cıkmadi bebek pelvise yerlestigi icin son günlerde olur boyle dedi. Bebek hareket ettikce ağladim o kadar kotu olduydum
Senin kaç haftalık bebeğin canım? Aynen çok kötü oluyor o ağrılar ya

Tüm sayfalar yüklendi.