Doğum yapan Kızlar gebeliği özleyen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doğum yapan Kızlar gebeliği özleyen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,886 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan Kızlar gebeliği özleyen var mı?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bir ben olamam di mi bu çılgın 😅😂😂 acayip özledim o hissi yaa ama tabi hemen bebek yapmicam no no no 🤣🤣 Sadece o hissi özledim karnımı okşayıp bebişin hareket etmesini özledim mesela 🤗🤗😳😳 var mı benim gibi ses versin yalnız olmadığımı bileyim 🤣🤣
Haha kız Ayşem yanlız degilsin bende öyleyim hahahah hamileliği bende özlüyorum o yüzden 2.ciyi hemen yaptım şuan hamileyim 30 haftalik 2 yaşında oğlum var😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ben daha doğum bile yapmadım 38. haftadayım ama sanırım özleyeceğim. Bir yandan biran önce doğsun istiyorum diğer yandan şimdiki kadar yakın olmayacağımıza üzülüyorum. Karnında hareketlerini hissetmek çok başka bir duygu
Kesinlikle di mi aynı bende doğum yaklaştıkça hem doğsun istiyordum hem doğacak diye üzülüyordum şimdi doğdu özledim onun karnımda olmasını 😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha kız Ayşem yanlız degilsin bende öyleyim hahahah hamileliği bende özlüyorum o yüzden 2.ciyi hemen yaptım şuan hamileyim 30 haftalik 2 yaşında oğlum var😂😂
Allah'ım bağışlasın 🤗💜💜🙏 Yok ben ikinciyi düşünmüyorum ama özledim ya karnımda olmasını tekmelerini hareketini çok güzel duygulardi o heyecan bambaşka 🥰🥰 erkekler çok şanssız böle güzel bir duygudan yoksunlar ☺️☺️

Esmanurun annesi♥️

Kayıtlı Üye
rank
Bir ben olamam di mi bu çılgın 😅😂😂 acayip özledim o hissi yaa ama tabi hemen bebek yapmicam no no no 🤣🤣 Sadece o hissi özledim karnımı okşayıp bebişin hareket etmesini özledim mesela 🤗🤗😳😳 var mı benim gibi ses versin yalnız olmadığımı bileyim 🤣🤣
Tabi canimm bende öle diodum aşkitom hep karinda durmuyo dogurmasi var bakmasi var sabahlara kadare😘❤️ama doguncada karindada cok guzel😘❤️🤣❤️❤️❤️😘sadce buyudumu skintilari🤣🤣🤣canimizi okuması uslu cocuklar istiyoruz olmuyo😭🤣 ama uslu oluncada niye benim coxugum durgun diyenler var🤣🤣en iysi iki cocuk yapmak daha yapmamak bence kac coxugn var senin🤣😘

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumumdan sonra doğurduğuma pişman olmuştum bebeği kucağıma almam çok güzeldi ama sanki herşey bitmiş gibi heyecanla beklemek çok güzeldi şuandada hamileyim ama bi an önce doğurmak istiyorum

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Tabi canimm bende öle diodum aşkitom hep karinda durmuyo dogurmasi var bakmasi var sabahlara kadare😘❤️ama doguncada karindada cok guzel😘❤️🤣❤️❤️❤️😘sadce buyudumu skintilari🤣🤣🤣canimizi okuması uslu cocuklar istiyoruz olmuyo😭🤣 ama uslu oluncada niye benim coxugum durgun diyenler var🤣🤣en iysi iki cocuk yapmak daha yapmamak bence kac coxugn var senin🤣😘
Yapsan dert yapmasan dert yani 🤣🤣 Şimdi uyumuyor mesela diyorum ay büyüse keşke büyük çocuğu olanlar aman bırak bu halleri daha iyi büyüyünce basın daha çok yanar diyorlar yani kimse memnun değil 😅😅

Kız hamişken hiç olmazsa uyuyabiliyorduk, şimdi o da yok 😂😂 ben uyumayı özledim 🤣🤣🤣
Valla öyle uykusuzluktan çöktüm yaa bide gebeliğin son ayında yine uyuyamıyoruz yani baya uzun zamandır uykusuzum off off 😅😅🤦🤦

Kız hamişken hiç olmazsa uyuyabiliyorduk, şimdi o da yok 😂😂 ben uyumayı özledim 🤣🤣🤣
Valla öyle uykusuzluktan çöktüm yaa bide gebeliğin son ayında yine uyuyamıyoruz yani baya uzun zamandır uykusuzum off off 😅😅🤦🤦
İlk doğumumdan sonra doğurduğuma pişman olmuştum bebeği kucağıma almam çok güzeldi ama sanki herşey bitmiş gibi heyecanla beklemek çok güzeldi şuandada hamileyim ama bi an önce doğurmak istiyorum
Doğunca ben çok mutlu olmuştum ama şimdi özledim yaa 😍😅😅

Doğunca ben çok mutlu olmuştum ama şimdi özledim yaa 😍😅😅
Ayy ben özluyorum vallahi😍😃😃
Di mi gebelik başka bişey yaa 😍😍😍

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yanlız değilsin kuzum 9 aylık bebeğim var ama inan bazen daha küçük bebekleri görünce çocuk yapasim geliyor 😀 sanki bir tanedaha yapsam o buyumucek sanıyorum 🥰 eşime kalksa bugün yapicak zor gebeliğim var ondan birazdhaa beklemek istiyorum birde tekim 😀🥰ama eşim duymasin özlemedim diyemem

Tüm sayfalar yüklendi.