Doğum yapan Kızlar gebeliği özleyen var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Doğum yapan Kızlar gebeliği özleyen var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,882 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yapan Kızlar gebeliği özleyen var mı?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hafsanur

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bir ben olamam di mi bu çılgın 😅😂😂 acayip özledim o hissi yaa ama tabi hemen bebek yapmicam no no no 🤣🤣 Sadece o hissi özledim karnımı okşayıp bebişin hareket etmesini özledim mesela 🤗🤗😳😳 var mı benim gibi ses versin yalnız olmadığımı bileyim 🤣🤣
Ayy bende çok özledim ya eşime hayatı dar ve zindan ettiğim dönemler 😅özlemez iyim sırf bu yüzden 3 inciyi de isterim herhalde😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız hamişken hiç olmazsa uyuyabiliyorduk, şimdi o da yok 😂😂 ben uyumayı özledim 🤣🤣🤣
Bende çok özledim uyumayı bide benim oğlan sabahın 6 sından akşamın 6sına kadar uanıj kalmaya babasının gelmesine 2 saat kala uyuyor beyefendi bidaha uyanmıyor😄

Son düzenleme:

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ayy bende çok özledim ya eşime hayatı dar ve zindan ettiğim dönemler 😅özlemez iyim sırf bu yüzden 3 inciyi de isterim herhalde😂😂

Bende çok özledim uyumayı bide benim oğlan sabahın 6 sından akşamın 6sına kadar uanıj kalmaya babasının gelmesine 2 saat kala uyuyor beyefendi bidaha uyanmıyor😄
Bu çocuklar hep babaci 😅😅 valla eşime eziyet etmek bile ayrı keyifti doğru diyorsun valla yaa 🤣🤣🤣

Ya yerim onu
Son derece stresli heran kaybetme korkusu içinde geçtiği için çok şükür kavuştuk diyorum ama sakin bir hamilelik olsaydı belki?
En güzeli yanımda uyuması bence. Şuanda ozledigim tek şey yeni doğan halleri hep kucağımdaydı hep hiç bırakıyordum birlikte yatıp kalkıyorduk. Ama şimdi yanına yattım diye suratımın ortasına sağlam bir tokat yiyorum😃 ve hiç doya doya sarılamıyorum çünkü hemen sıkılıyor kaçmak istiyor🥺
Artık büyüyor işte kendine alan yaratıyor ne kadar anne de olsa istemiyor çevrede ama cidden çok yoruluyorum diyorum hemen büyüse keşke ama dediğin gibi bu halleri başka bide sevgileri bile çok belirgin göğsümde uyuyunca nasıl huzurla uyuyor ama yatağa koyunca başlıyor ağlamaya saçlarıma saldırıyor baya çekiyor ufacık elleriyle bu halleri zor ama çok güzel 🥰🥰❤️🤗 Allah'ım hep sağlık versin evlatlarımıza

Ya yerim onu
Son derece stresli heran kaybetme korkusu içinde geçtiği için çok şükür kavuştuk diyorum ama sakin bir hamilelik olsaydı belki?
En güzeli yanımda uyuması bence. Şuanda ozledigim tek şey yeni doğan halleri hep kucağımdaydı hep hiç bırakıyordum birlikte yatıp kalkıyorduk. Ama şimdi yanına yattım diye suratımın ortasına sağlam bir tokat yiyorum😃 ve hiç doya doya sarılamıyorum çünkü hemen sıkılıyor kaçmak istiyor🥺
Artık büyüyor işte kendine alan yaratıyor ne kadar anne de olsa istemiyor çevrede ama cidden çok yoruluyorum diyorum hemen büyüse keşke ama dediğin gibi bu halleri başka bide sevgileri bile çok belirgin göğsümde uyuyunca nasıl huzurla uyuyor ama yatağa koyunca başlıyor ağlamaya saçlarıma saldırıyor baya çekiyor ufacık elleriyle bu halleri zor ama çok güzel 🥰🥰❤️🤗 Allah'ım hep sağlık versin evlatlarımıza
Annelik baştan sona zor bir süreç ama dünyadaki en güzel duygu en güzel iş bencede 🥰🥰🤗🤗 Allah'ım bütün hakeden kadınlara anneliği nasip etsin 🙏❤️❤️

Son düzenleme:

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Bu çocuklar hep babaci 😅😅 valla eşime eziyet etmek bile ayrı keyifti doğru diyorsun valla yaa 🤣🤣🤣

Ya yerim onu

Ya yerim onu

Annelik baştan sona zor bir süreç ama dünyadaki en güzel duygu en güzel iş bencede 🥰🥰🤗🤗 Allah'ım bütün hakeden kadınlara anneliği nasip etsin 🙏❤️❤️
Ayn ya o kadar ağrı sancı çek 9 ay boyunca sonra sen git babacı ol😡😂bence haksızlık bu 😂

Hafsanur

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah 🧿🥰🥰 yaa ne güzel üç kızın var ama haklısın baya yakın yaşlar ondan özlememen normal baya zor olur Allah yardımcın olsun canım 🙏 Allah'ım olanları bağışlasın bende daha düşünmüyorum şuan en azından ama bebek bakmaktan daha kolaydı gebelik 😅😅 ondan özledim sanırım 🤫🤫
Saol cnm amin onlar bana bu dünyanın en güzel hediyeleri benim yaşımda küçük daha biliyormusun 22 yaşındayım bir 10 sene sonra ikiz erkek evlatlarım olsun istiyorum inşallah ikiz bebekleri de çok seviyorum 2 tanede oğlum olursa yeter insallah

Biz kolik oldugunuz için gece gündüz uyanıklık sürekli çok zordu ama güzeldi zaten o zamanlar da
Bu hallerini œzleriz büyüyünce böyle sessiz sakin durmaz diyordum olayın bilincinde olduğum için bol bol kucak yaptık ama yetmedi tanı bana hâlâ özlüyorum.
Fakat tekrar bebek düşünmüyorum 😃😃😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar