Dogum yaptim bebegim hastanede kaldi basina gelen var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde edapsr tarafından oluşturulan Dogum yaptim bebegim hastanede kaldi basina gelen var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,929 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptim bebegim hastanede kaldi basina gelen var mi
Konbuyu başlatan edapsr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan edapsr

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Benim oglanda olduydu kuveze konulmadi hastanede bir hafta kaldim benide cikarmadilardi bebegim yanimdaydi sadece kan kaliyolardi duzeldikten sonra ciktiydik merak etme duzelir cnm kalbini ferah tut

Bebegimin kan sekeri düşüyor o yuzden bebegimi vermiyor hastane kuveze alindi kilosu 3800 gr basina gelen var mi cok üzülüyorum cok yıprandım bebegimi cok ozledim daha 2. gunden lutfen yardim edin
Yok cnm serum takilmadiydi ben dogum yaptiktan sonra 2 gun sutum gelmedi hic sirinkayla mama verildi oda tam doymadigindan sekeri dusuyodu bide benimki cok zayifti 2600 dogdu

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bebegimin kan sekeri düşüyor o yuzden bebegimi vermiyor hastane kuveze alindi kilosu 3800 gr basina gelen var mi cok üzülüyorum cok yıprandım bebegimi cok ozledim daha 2. gunden lutfen yardim edin
Canm bnmde solunumdan dolayı küvezde kaldı 9 gün kendimi mafettim ağlamaktan insan dayanamıyo ama şimdide düşününce gülüyorum küvezde çok iyi bakılıyo bebekler düzelince veriyolar zaten skma canını

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
Tesekkur ederim inşallah sonra bebeginiz saglikla geldi mi kucaginiza
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

keske beni de alsalar yanina da yatsak ama bana hic gostermiyolar bile yavrumu

İnsallah lutfen dua edin bende saglikla kavusayim kizima

İnsallah lutfen dua edin bende saglikla kavusayim kizima

Cok zor Allah kimseye yasatmasin lutfen dua edin kavuşayim kizima saglikla

Şuanda 9 yaşında hala aynı hasta 5 kere ameliyat oldu 1 kere anjiyo oldu 8 ay önce yeni ameliyat oldu ömür boyu böyle ameliyatlarla ilaçlarla gecircez rabbim bütün hastalara şifasını versin benim yavrumada inşallah 🤲

Şuanda 9 yaşında hala aynı hasta 5 kere ameliyat oldu 1 kere anjiyo oldu 8 ay önce yeni ameliyat oldu ömür boyu böyle ameliyatlarla ilaçlarla gecircez rabbim bütün hastalara şifasını versin benim yavrumada inşallah 🤲

Son düzenleme:

edapsr

Kayıtlı Üye
rank

Amin insallah cok gecmis olsun size de

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Emzirmiyor musun aç olduğu için kan şekeri düşer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar