Doğum yaptım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Masalll tarafından oluşturulan Doğum yaptım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 860 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğum yaptım
Konbuyu başlatan Masalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ...

Masalll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan oldum bugün 4. Günüm sütüm artık yavaş yavaş çoğalmaya başladı sorum şu taş gibi oldu şişti kalıp gibi duruyor ateş bastı duştan sonra ne yapmam lazım

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar sezeryan oldum bugün 4. Günüm sütüm artık yavaş yavaş çoğalmaya başladı sorum şu taş gibi oldu şişti kalıp gibi duruyor ateş bastı duştan sonra ne yapmam lazım
Emzirmesende sağ canım sütünü Antibiyotik kullanmak zorunda kalırsın sağamıyorsan doktora gitmen lazım sütü çok bekletince böyle bi sorun oluşuyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Canım süt beklemedi sütüm yoktu zaten duş aldım süte gelsin diye masaj yaptım sonra böyle oldu
Sıcak su torbası koymayı dene canım açılır masaj yap pompa ile çekmeyi dene varsa zorlamadan acı çekersin gelmezse. birde baktın olmuyor doktora git inşallah çözülür sorun akrabamızında göğüsleri kitlenmişti antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştı inşallah o kadar mühim olmaz

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Mastit olabilir oğlumda olmuştum ateşim cikmisti sıcak soğuk kompres masaj az az sağ at ben öyle yapmıştım bol bol emzir geçiyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım bebeğin seni daha tam olarak ememiyor bu yüzden kendini sağıp göğüslerini rahatlat benimde başlarda oluyodu doktor kendini sağmazsam antibiyotik kullanîrsın ve bebeğin seni ememez demişti bu yüzden önlemini al 20 gun sonra düzeliyorsun zaten.

...

Moderator
Mod
rank
Hayırlı olsun canım.Sık sık emzirmeye çalış.Birde scak suyla ıslanmış havluyu göğsüne koy canım.Rahatlatıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.