Dogum yaptmmm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Dogum yaptmmm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,016 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogum yaptmmm
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Azra melis Ebru

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogum yaptım yalnız dikislerim çok batıyor böyle sanki ped kullanıyorum yapışıyor böyle dikislere yavaşça çekiyorum batikonla pansuman da yapıyorum ama hala batıyor dikislerin iyileşme süreci ne kadar ve dikişler icin doktor muane sine giden varmi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar normal dogum yaptım yalnız dikislerim çok batıyor böyle sanki ped kullanıyorum yapışıyor böyle dikislere yavaşça çekiyorum batikonla pansuman da yapıyorum ama hala batıyor dikislerin iyileşme süreci ne kadar ve dikişler icin doktor muane sine giden varmi
Öncelikle hayırlı olsun bebeğin rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah canım 🙏 ne zaman oldu doğum? Eriyen dikiş atıldıysa 15 güne kadar iyileşiyor normalde. İlk oğlumda benimde dikişlerim çok ağrımıştı şuan bile mesajını okuduğum da içim bi tuhaf oldu 🤦‍♀️ uzun sürmedi ama dediğim gibi kendi geçti canım iki doğumdan sonra da hiç gitmedim ben kontrole. Kötüysen görün istersen sen yine de geçmiş olsun

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Allahım analı babalı büyütsün inşallah vatanına size hayırlı evlat olsun inşaAllah darısı başımıza

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle sana çok geçmiş olsun bebisine de hayırlı olsun ben 3 doğum yaptım ilkinde dikislerim cok fazlaydı batikonla temizledigim halde çok aciyodu 1 hafta sonra kontrole gelmemi söylemişlerdi o zamanlar ama diğer iki dogumumda da hiç kontrol e falan cagirmadilar bende gitmedim eğer çok agrin sancin varsa bir görün derim

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Hayrli olsun kuşum Allah analı babalı büyütsün insaAllah, benimde ilk qebeliqimde dikişlerm çok fenaydi söylemesi ayıp kıçımın üstüne dahi otramiyrdm kaynanamla kaliyrdum bide kadını inandramiyrdm musturlanma bizde doqrduk simdikilerin canlari ne tatli dedi ozmanlar 45 yasinda kadindi insaAllah başında cahil bi kaynana yoktur. Doktr bana sadece orta derceli sıcak suyla taret almami kuru tutmami söyledi çabuk iylesti fakat oranin acısını yapısını kabullene bilmem 2 ayimi aldı her taret oluşumda elime dikiş yeri deqiyordu. İnsaAllah tez wakitte toparlarsin rabbim yardımcın olsun 🤲🌸

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın tatlım darısı benim ve vakti gelen herkesin başına dikişler kişiden kişiye bağlı benim 40 günüm geçmişti hala iyilesmemisti çünkü aşırı dikkat edoyordum sürekli pansuman , halbuki.oluruna bırakmak lazimmis dert etme iyileşir.insallah yürüyüş yap. Dikişler.icin doktora gitmeye gerek yok.kendilgnden iyileşiyor.

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım rabbim sağlıklı analı babalı büyütsün. Dikişine gelince tuvaletten sonra şaç kurutma makinasıyla iyce kurut sonra pansuman yap ben öyle yaptım 3 günde attı dikişlerim çok faydası oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar