Doğuma giderken ilk çocuğunuzu nasıl bıraktınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Doğuma giderken ilk çocuğunuzu nasıl bıraktınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,129 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma giderken ilk çocuğunuzu nasıl bıraktınız
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar ikinci kez dogum yapan anneler ilk evladınızı bırakıp doguma girmek nasıl bir histi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar ikinci kez dogum yapan anneler ilk evladınızı bırakıp doguma girmek nasıl bir histi
Canım kime bıraktığına bağlı 🙄 ben anneme bırakmıştım doğumdan önce 3 4 gün hastanede yattım zaten tam eve gittik annem bizdeydi akşam suyum gelince oğlum yine annemle kaldı için rahat olunca gözünde arkada kalmıyor

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler canım ikinci gebeliğim o hissi yaşamadım daha ama merak etmiyorum kızıma çok düşkünler kaynanam kardeşleri yigenleri benim ailem çok düşüyolar üstüne kim bakarsa eminimki iyi bakar gözüm arkada kalmaz yani

Canım ben o duyguyu yaşadım kızımı anneme bıraktım ama çok zorlandım beni sürekli görüntülü aradı anne ne zaman geleceksin diye hep sordu bende ilk defa uzun süre ondan ayrı kaldım ve açıkçası zor oldu bu arada kızım 5 yaşında ve benden hiç ayrılmazdı

Kaya66

Kayıtlı Üye
rank
Benim sancilarim gece basladi saat 6 bucukta kardesim geldi evime saat 8 bucukta oglum dünyaya geldi. Saat 11 gibi annem geldi oglumla yani pek ayri kalmadik iki gün hastanede kaldim. Kizimda sancim sabah basladi büyük oglumu krese birakti esim ve kücük oglumu anneme biraktim öyle gittik hasteneye. Corona yüzünden esimdem haric kimse gelemezdi. Kücük oglum o gece cok aglamis ben dayanamadim ve ertesi sabah hastaneden ciktim. Esim gelmeden büyük oglumuzu krese birakti kücük oglani ablama birakip gelmisti. Ablamdan almaya gittim ve sonra beni hic birakmadi hep kucagamda olmak istedi istet istemes etkileniyor. Büyük oglumu ben almaya gittim kresden ve oda beni birakmadi daha.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar