Doğuma giderken ilk çocuğunuzu nasıl bıraktınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Doğuma giderken ilk çocuğunuzu nasıl bıraktınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,125 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğuma giderken ilk çocuğunuzu nasıl bıraktınız
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Asmin❤Asaf

🧕
Mod
rank
E bi sorun olmadı dimi iyidir inşallah bebeğin de
Hayir canim olmadi sukurler olsun simdi oglum bir bucuk yasinda aksama kadar emdigim sut burnumdan geliyor🤦‍♀️tabi ilk gunler cok zordu 22 gun hastanede annesiz kaldi yogun bakimlar sutler sagip goturduk aci sizi hic bisey dinlemeden kapilarda yattim onun icin Rabbim kimseye yasatmasin bu zorluklari 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayir canim olmadi sukurler olsun simdi oglum bir bucuk yasinda aksama kadar emdigim sut burnumdan geliyor🤦‍♀️tabi ilk gunler cok zordu 22 gun hastanede annesiz kaldi yogun bakimlar sutler sagip goturduk aci sizi hic bisey dinlemeden kapilarda yattim onun icin Rabbim kimseye yasatmasin bu zorluklari 🤲
Sosyal annedeki kizlar ne yasadigimi cok iyi biliyor cunku her dakka yanimdalardi onlarin destegi sayesinde ayakta durabiliyordum 🌼

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sosyal annedeki kizlar ne yasadigimi cok iyi biliyor cunku her dakka yanimdalardi onlarin destegi sayesinde ayakta durabiliyordum 🌼
Sevindim canım iyi olmasına Amin sana da yaşatmasın inşallah bi daha 🙏

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Selam. Ben 2ci oglumu baba annesine bırakdım zaten benden çok ona düşkündür kendisi. 2ci oglum 2 yaşında ve benden hiç ayrılmaz. Şimdi onu nasıl bırakıcam bilmiyorum . Her kes onun derdinde şuan 🤦‍♀️🤦‍♀️
Allah yardımcınız olsun
Selam. Ben 2ci oglumu baba annesine bırakdım zaten benden çok ona düşkündür kendisi. 2ci oglum 2 yaşında ve benden hiç ayrılmaz. Şimdi onu nasıl bırakıcam bilmiyorum . Her kes onun derdinde şuan 🤦‍♀️🤦‍♀️
Allah yardımcınız olsun zor bir durum herkes de aynı durum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar