Doğuma gidip dogurmayan ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Doğuma gidip dogurmayan ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,760 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Doğuma gidip dogurmayan ben
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutsuz kadın

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 21. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık havuç büyüklüğünde.
Artık bebeğin hareketler iyice belirgin hale gelir. kaşlar ve dudaklar iyice belirgin olur. Varisler oluşmaya başlayabilir. mümkün olduğunca istirahat halinde ayakları yukarı kaldırmak gerekli .
Bebeğinizin boyu yaklaşık 28 cm ağırlıgı 400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hastaneye gittim işlemler yapıldı kan kalp tansiyon sorular soruldu amaliyat elbisemi giydim herşey hazır odada dört kişi bekliyor acil sezeryan doguranlan dolmuş herkes oldu bana sıra gelmedi yarına ertelendi bundada bir hayır var dedik evimize geldik Bir ben amaliyat olmadım hayırlısı herşey Allah tan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar az önce eve girdim tüm gün hastanedeydim ama dogurmadim şimdi eve geldim karnım aç biseyler yiyin anlatacam neler oldu
Ne oldu gülüm neden dopurmadın o kadar saattir doğurdum demeinş bekliyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastaneye gittim işlemler yapıldı kan kalp tansiyon sorular soruldu amaliyat elbisemi giydim herşey hazır odada dört kişi bekliyor acil sezeryan doguranlan dolmuş herkes oldu bana sıra gelmedi yarına ertelendi bundada bir hayır var dedik evimize geldik Bir ben amaliyat olmadım hayırlısı herşey Allah tan
Aynen öyle vardır bunda da bşr hayır

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne oldu gülüm neden dopurmadın o kadar saattir doğurdum demeinş bekliyorum 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle vardır bunda da bşr hayır
Ne bilim anlamadım Allah bugün nasip etmedi daha isim bilrkligim kolumda hastane bilekligi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yaaa kuzum o kadar beklemissin bide hayırlısi böyle imiş
Yarın hayırlı haberlerle inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar