Sorum var Dogumda doktor parasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan Dogumda doktor parasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,304 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumda doktor parasi
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Yok canim doktor ne kadar aliyor soruyodum.Sizde ucretsizmi?
Valla benim doktorum 800manat alcak.Azerbaycanda ucretli
Salam canım bura azərbaycandı pulsuz parasız ne varki?🤦‍♀️indi sığorta var dövlət xestexanalarında.evvelceden gedib sığortayla doğum eləmək istədiyini deyirsən ancaq elə simende hansı həkim olsa o seçmə şansın olmur.

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
2 bin 3 bin çok fazla yaa
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En iyisi cesaretli olup evde doğum yapacan hem daha temiz ortam sağlanır
Cok zor olur ya o .evet gecmisti annelerimiz nenelerimiz oyle yapmis ama simdi insan korkar.

Salam canım bura azərbaycandı pulsuz parasız ne varki?🤦‍♀️indi sığorta var dövlət xestexanalarında.evvelceden gedib sığortayla doğum eləmək istədiyini deyirsən ancaq elə simende hansı həkim olsa o seçmə şansın olmur.
Vallah hec men bunu bele bilmirdim.sayenizde oyrenmis oldum.
Oda gele savadsiz hekim ola.
Menim hekimim Prenetal Merkezdedi ama haqqina gire billmerem cox ee cox savadli xanimdi.Menim ilk uwagimdada dusme riski vardi 8ayina catdirdi.Bunda da heleki catmisik 32hefte 4gune gelmiwik ama dedi uje sende risk gormirem catdira bilersen axra

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Cok zor olur ya o .evet gecmisti annelerimiz nenelerimiz oyle yapmis ama simdi insan korkar.

Vallah hec men bunu bele bilmirdim.sayenizde oyrenmis oldum.
Oda gele savadsiz hekim ola.
Menim hekimim Prenetal Merkezdedi ama haqqina gire billmerem cox ee cox savadli xanimdi.Menim ilk uwagimdada dusme riski vardi 8ayina catdirdi.Bunda da heleki catmisik 32hefte 4gune gelmiwik ama dedi uje sende risk gormirem catdira bilersen axra
Hə can elədi simende kim olsa o doğuzdursa pulsuz doğa bilirsən.icabri tibbi sığortayla.məndə də 4cü hamiləlikdi tez olma ehtimalı var məndə də.3cü vaxtınnan tez olub həm də vajinada damarlarım şişib ağrılarım çox olur ona görə qorxuram belə riskli hamiləlik olanda gərək həkim bildiyin ola ki rahat olasan.4cüdü ama ilk dəfə kesr olacam onun da həyəcanı var.mən 32ci həftədəyəm.

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Hə can elədi simende kim olsa o doğuzdursa pulsuz doğa bilirsən.icabri tibbi sığortayla.məndə də 4cü hamiləlikdi tez olma ehtimalı var məndə də.3cü vaxtınnan tez olub həm də vajinada damarlarım şişib ağrılarım çox olur ona görə qorxuram belə riskli hamiləlik olanda gərək həkim bildiyin ola ki rahat olasan.4cüdü ama ilk dəfə kesr olacam onun da həyəcanı var.mən 32ci həftədəyəm.
Cann Sag salamat alasan baci qucagva wukur Allaha coxu gedib azi qalib uzagi 37hefteye catdira bilsek uje herweyi qaydasinda olur.He mende uwagliqda varikoz damarlar cixib hekim dedi bow weydi
Siz demiw risksiz olsa he adam yazdirardi adin ele olardi
Ama mende de 2cidi 2sinde de uwagliq boynu qisalib dusme riski olub deye hekim uwagliq boynun yigib pessaei ile .
Ele demek olar gunun cox saatin uzanili oluram.
Allah heckimin eziyyetin itirmesin🙏🙏

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Cann Sag salamat alasan baci qucagva wukur Allaha coxu gedib azi qalib uzagi 37hefteye catdira bilsek uje herweyi qaydasinda olur.He mende uwagliqda varikoz damarlar cixib hekim dedi bow weydi
Siz demiw risksiz olsa he adam yazdirardi adin ele olardi
Ama mende de 2cidi 2sinde de uwagliq boynu qisalib dusme riski olub deye hekim uwagliq boynun yigib pessaei ile .
Ele demek olar gunun cox saatin uzanili oluram.
Allah heckimin eziyyetin itirmesin🙏🙏
Amin bacı İnşAllah alarıq sağ salamat qucağımıza.hər bir anaya sağlam saleh övlad nəsib eləsin Rəbbim.yəqin səndə azdı damarlar ona görə.damar cərrahına getmisən bəs.mənə damar cərrahı kağız verib ki doğuş məsləhət görülmür.3cü uşaqda da var idi onda az idi ama yene de riskdi dedi doğuş həkimi doğuş vaxtı baxdı dedi sengiyib damarlar şiş deyil boynuma götürem doğuzduracam heç nə de olmuyacaq.şükür o elə getdi.İndi çoxdu ama dəhşət ağrı da verir.

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Amin baci Amin.
Oz hekimime uziden cixib gostwrdim kagizi dedi olan weydi bow ver
Coxda savadli hekimdi yeiqn bir problem olmaz nemm
Mende uwagliqdadi damar genislenmesi oda yeqin mende tonus cox olur deye olub

İdris bebek

Kayıtlı Üye
rank
Amin baci Amin.
Oz hekimime uziden cixib gostwrdim kagizi dedi olan weydi bow ver
Coxda savadli hekimdi yeiqn bir problem olmaz nemm
Mende uwagliqdadi damar genislenmesi oda yeqin mende tonus cox olur deye olub
Hardadı xəstəxana.kimdi həkim.hə ola bilər canım.həkim istəməz ki nəsə olsun gözə alırsa deməli problem yoxdu narahat olma.neçə həftəlikdi sendə

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar