Dogumda yuz felci

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Karbeyaz tarafından oluşturulan Dogumda yuz felci başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 350 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumda yuz felci
Konbuyu başlatan Karbeyaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Karbeyaz

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar sorum su suanda 6bucuk yasinda bi oglum ona dogum yaptigimda yuz felci gecirdim 3 ay yuzum cok kotuydu cok sukur gecti simdi 1 evladim daha olcak allahin izniyle ayni seyleri yasarmiyim cok korkuyorim bide ilk gebelikte oglumda bobrek genislemesi vardi amelyat olmustu anlayacaginizz ilk.dogum cok zor gecmisti benim icin bilginiize ihtiyacm vr

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Cnm her dogum kendine özgüdür. Şimdi biz burda sana olur deriz olmaz olmaz deriz olur hani bunu rabbim bilir. Ama sen dua edecen moralini yüksek tutacan tevekkül edecen ki içindeki olumsuz olan düşüncelere rabbim ferahlık verecek. Oğluna da gecmiş olsun cnm rabbim bagıslasın ewlatlarımızı bizlere 🤲🤲🤲

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanimlar sorum su suanda 6bucuk yasinda bi oglum ona dogum yaptigimda yuz felci gecirdim 3 ay yuzum cok kotuydu cok sukur gecti simdi 1 evladim daha olcak allahin izniyle ayni seyleri yasarmiyim cok korkuyorim bide ilk gebelikte oglumda bobrek genislemesi vardi amelyat olmustu anlayacaginizz ilk.dogum cok zor gecmisti benim icin bilginiize ihtiyacm vr
Merhaba geçmiş olsun cnm kendini kötüye şartlama iyi düşün iyi şeyler olsun olumsuz şeyler yaşamışsın ama yine olacağı anlamına gelmez

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun. Her hamilelik her doğum bir değildir. Kendinizi böyle düşünerek istemsizce şartlamayın. Allahın izniyle herşey yolunfa gidecektir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar