Dogumdan cok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zerdaucer tarafından oluşturulan Dogumdan cok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,874 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumdan cok korkuyorum
Konbuyu başlatan Zerdaucer
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar merhaba bende yeni katıldım.ya benim de günün kalmadı ama doğumdan çok korkuyorum
Zerda hanım korkmayin aksine dogumunuza sahip çıkın, artık bilim ilerledi doğumun şiddetli sancılarını dahi çekmeden dogurtuyorlar. Sadece ne yapacağınızı bilmeni yeter. Korkmayın finalde evladınıza kavuşacaksınız buna odaklanın.

Zerdaucer

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardım ediyo canm korkma ebeler ne derse onu yap sağlıkla alırsın kucağına inşallah canm bu arada ilkmi canm
Evet cnm ilk
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok haklısın korkmakta ben daha şimdiden korkuyorum valla. Allah bir avazda doğum nasip etsin sende bebeğinde Allah'ın izniyle sağlıkla olun inşallah🤲🤲🤗
Insllah cnm cümlemizin ki

Çok haklısın korkmakta ben daha şimdiden korkuyorum valla. Allah bir avazda doğum nasip etsin sende bebeğinde Allah'ın izniyle sağlıkla olun inşallah🤲🤲🤗
Rabbim yardım ediyo canm korkma ebeler ne derse onu yap sağlıkla alırsın kucağına inşallah canm bu arada ilkmi canm
Evet cnm ilk

Evet cnm ilk

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm ilk

Evet cnm ilk

Evet cnm ilk
Ebeleri dinlediğin sürece sıkıntı olmaz yardımcı oluyolar onlar canm sağlık la alırsın kucağına inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar