Doğumdan korkmalı mıyım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Doğumdan korkmalı mıyım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 792 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Doğumdan korkmalı mıyım
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İpek'in annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 1 gece hastanede yatışım oldu doğumhane bölümünde orda doğum yapan kadınların sesleri geldikçe içime korkular düşüyordu o kadar zor mu doğum gerçekten 😶🤔
Kuzum bence sorupta kendini korkutma her gebelik her doğum bir olmuyor birinin açılmasi.cabuk olur doğumu hızlı olur kolay geçer birinin açılması olmaz doğumu 15 saati geçer zor doğum geçirir belli olmaz yani şahsen ben ilk gebeliğimde açılmam zor olduğu için 12 saat sancı çektim zor doğumum oldu şimdi ikinci gebeliğim belki bu kolay bir doğum olur yani her gebelik bir değildir rabbim yardımcımız olsun hepimizin

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 1 gece hastanede yatışım oldu doğumhane bölümünde orda doğum yapan kadınların sesleri geldikçe içime korkular düşüyordu o kadar zor mu doğum gerçekten 😶🤔
Ses gelir sen onları melodi gibi algılar. Stres yapıp kasmaman gerek kendini. Akışına bırak. Her kadının doğumu farklı olur. Doğumum kolay,rahat olsun diye pozitif enerji ver kendine❤️

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Kimisinin canı tatlı kimiside Sabri bilmiyor tm zor ama hersy sabır gerektirir bagirmk yerine enerjinizi ıkınma gelince ikinarak kullansalr bu DHA kolu doğum olacak ama bagrmayi tercih ediyorlar sbair edin ebenin doktorin değdi ni yapin DHA koly dogumuznz olacaktır

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim normal doğum fobisi var çünkü bende hastanede bagiranlari gördüm o zaman bekardim hatta ben evlenmem çocuk dogurmam diyordum

Elmas🌼timur

Kayıtlı Üye
rank
Canim iki normal doğum yapmış biri olarak söylüyorum asla zor değil zaten son doğum anında 10 15 dakika zorluğu oluyor oda dayanılmaz bişe deil bağırtıyor biraz okadar.
inan sonra zaten ağrı sızı birşey kalmıyor başlangıcında regli sancısından biraz fazlası oluyor oda sürekli deil rabbim on dakika dinlendiriyor bir dakika sancı veriyor korkacak bişe yok sağlıkla kavuş inşallah 🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ben Normal doğum yapmadım ama normal doğum yaptıran doktorun çok videolarını izledim hepsinde aynı cümle bağırman bir fayda etmez doğru zaman nefes ve iyi ıkınma ile çok kolay olacak diyorlardı Rabbim hepinizi bir avazda kurtarsın 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.