Doğumdan sonra bağlatan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya ipek tarafından oluşturulan Doğumdan sonra bağlatan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 839 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumdan sonra bağlatan var mı
Konbuyu başlatan Hülya ipek
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ❤️ Minik prematüre'm👶🏻 ❤️

Hülya ipek

Kayıtlı Üye
rank

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
2 bebeğim kazayla oldu suan 3 hamileyim buda kazayla oldu baglatmak istiyorum bnm gibi düsünen var mı
Çok çok özür diliyorum ne şartlarda ne durumda yaşadığınızı bilmeden yargılamak değil amacım başında belirtmek istedim ama dünyaya getirdiğiniz yavrular için lütfen kazayla oldu ithamında bulunmayın yazık günah Allahın gücüne gider🙏 Rabbim yavrularınıza sağlıklı sıhhatli ömürler nasip etsin inşaAllah🤲 kordon bağlamak istiyorsan bunun için belirli yaşa gelmiş olmanız ve sezeryan yapmanız gerekiyor

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan şart sanırım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk cocgum isteyerek diğerleri kaza saglıklı olsunlar rabbim yokluklarını göstermesin bundan sonrasını bağlatmak istiyorum acıkcası
Öyle deme hiç birşey kazayla olmaz Allahım istemişki olmuştur cnm Saglıkla al inşallah k5cagına ama kaza deme kuzum

2 bebeğim kazayla oldu suan 3 hamileyim buda kazayla oldu baglatmak istiyorum bnm gibi düsünen var mı
Yaşınız daha gençse her ihtimale karşı bağlatmamanızı tavsiye ederim Allah korusun ama kadınlarda bazı rahatsızlıklar olabiliyor doktorda bu rahatsizlar için doğum yapılmasını tavsiye ediyor. Doğum yapmak bir nevi vücuda format atmak gibi düşünebilirsiniz. Spiral v.b korunma yöntemleriyle önlem almak daha sağlıklı olur sanıyorum zaten Allah nasip etmezse yaprak kıpırdamaz.

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank
Yaşınız daha gençse her ihtimale karşı bağlatmamanızı tavsiye ederim Allah korusun ama kadınlarda bazı rahatsızlıklar olabiliyor doktorda bu rahatsizlar için doğum yapılmasını tavsiye ediyor. Doğum yapmak bir nevi vücuda format atmak gibi düşünebilirsiniz. Spiral v.b korunma yöntemleriyle önlem almak daha sağlıklı olur sanıyorum zaten Allah nasip etmezse yaprak kıpırdamaz.
Eşim diyor 10 yıl sonra bi tane yaparız dedim bi diktir git git anan yaosın😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.