Doğumdan Sonra İlk Regl Ne Zaman Sonra Oluyor Acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Doğumdan Sonra İlk Regl Ne Zaman Sonra Oluyor Acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,610 kez görüntülenmiş, 115 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Doğumdan Sonra İlk Regl Ne Zaman Sonra Oluyor Acaba?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Oyyy benim prensesim ya ne güzel söylüyorda annesi Zeynep çabuk alışır ☺️☺️☺️😘
Ayy inşallah kuzum ya 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaaa yerim onu maşallah en azından söylüyor boncuk ya
Zor bir süreç kuzum ya 🙄 sabır lazım

Yaaa yerim onu maşallah en azından söylüyor boncuk ya

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynen canım ama maşallah şuan böyle ise zeyneo hanım bir iki haftaya tamamen lavaboya yetişir
Ayy inşallah kuzum ya 🤲

Zor bir süreç kuzum ya 🙄 sabır l

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim kuzum sprial taktircam şuan olurmu kuzum kanamam bitti ama
40 cıkar cıkmaz taktırabılırsın ,ilk regl kısıden kısıye degısır ,ben ilk dogumda bır ay dogum kanaması oldu ,3 ay sonrada regl oldum 2. Dogumda 50 gun kanamam oldu bıttıkten 2 ay sonra regl oldum,bır yıl regl olmayanda var ,acıkcası ne kadar gec regl olursan o kadar ıyı ,adet sancılarıyla bebek bskmak bırz zorluyo ınsanı ,Bende spıral taktırmayı dusunuyom ama cok korkuyom hem takma sırasındakı agrıdan hemde ,kayarsa hamıle kalırsam dıyede korkuyorm ne yapcam hıc bılmıyom ,bı sure ıgne kullanıcam

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
40 cıkar cıkmaz taktırabılırsın ,ilk regl kısıden kısıye degısır ,ben ilk dogumda bır ay dogum kanaması oldu ,3 ay sonrada regl oldum 2. Dogumda 50 gun kanamam oldu bıttıkten 2 ay sonra regl oldum,bır yıl regl olmayanda var ,acıkcası ne kadar gec regl olursan o kadar ıyı ,adet sancılarıyla bebek bskmak bırz zorluyo ınsanı ,Bende spıral taktırmayı dusunuyom ama cok korkuyom hem takma sırasındakı agrıdan hemde ,kayarsa hamıle kalırsam dıyede korkuyorm ne yapcam hıc bılmıyom ,bı sure ıgne kullanıcam
Vallaha kuzum önce kadın doguma randevu Alaçam gidicem bende taktircam doğum ağrısı sezeryan ağrısı kadar değildir diye düşünüyorum

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha kuzum önce kadın doguma randevu Alaçam gidicem bende taktircam doğum ağrısı sezeryan ağrısı kadar değildir diye düşünüyorum
Sezeryan daha gec ıyılesıyo tabı norml dogumda kısıden kısıye degısıyo ,dogum anı gecıyo sonrası cok zordu benım ıcın plasenta her ıkındogumdada ıcıme yapısmıstı ellerıyle kazıyarak cıkardılar ,sureklu karnıma basıyolardı o kadar bagırıyodum kı hemsıre sen sezeryan olsaydın hıc dayanmazdın dıyordu ,norml dogum cabuk toparlnyon ama sezaryan uzun suruyo,her ıkısekılde zor ,kadın olmak zor

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Sezeryan daha gec ıyılesıyo tabı norml dogumda kısıden kısıye degısıyo ,dogum anı gecıyo sonrası cok zordu benım ıcın plasenta her ıkındogumdada ıcıme yapısmıstı ellerıyle kazıyarak cıkardılar ,sureklu karnıma basıyolardı o kadar bagırıyodum kı hemsıre sen sezeryan olsaydın hıc dayanmazdın dıyordu ,norml dogum cabuk toparlnyon ama sezaryan uzun suruyo,her ıkısekılde zor ,kadın olmak zor
Hemde nasıl kuzum kıyamam sana sezeryan oldum neler çektim ben neler 😪 ustune enfeksiyon dikişlerin üstüne bir sürü doktor elleriyle bastiriyorlardi çok kötüydü

Tüm sayfalar yüklendi.