Doğumu özel hastanede mi devlet hastanesinde mi

• Konbuyu başlatan Efsu
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Efsu tarafından oluşturulan Doğumu özel hastanede mi devlet hastanesinde mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,732 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumu özel hastanede mi devlet hastanesinde mi
Konbuyu başlatan Efsu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Senemt

Kayıtlı Üye
rank
Doğum için devlet hastanesi mi özel hastane mi düşünüyorsunuz. Yeni şehir hastanelerin çok övüyorlar ama odaları nasıl tek odalı mı bilginiz var mı
Canimben bursa sehir hastanesinde normal dogum yaptim sancini cektigin odada dogum yapiyorsun yatak catal olarak aciliyor ebeler cok guzel ilgileniyor hicbiri terslemiyor daha cok yapabilirsin diye cesaret veriyorlar ayrica sancini cekerken yaninda bi refakatci oluyor bayan dogumun gerceklesecegi zaman disariya cikartiyorlar odada banyo ve tuvalet var hersey ozel hastane gibi bence ozel hastaneye verecegin parayi bebegin icin kullanirsin sehir hastanesi cok guzel

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Doğum için devlet hastanesi mi özel hastane mi düşünüyorsunuz. Yeni şehir hastanelerin çok övüyorlar ama odaları nasıl tek odalı mı bilginiz var mı
Kuzum hayırlı dogun versin rabbim oğlumu özel hastanede doğurdum kızımsa hep konrtole özele gittim riskli bir hamilelikti ama sancı gelince nisan düşünce apar toplar devlete gidip orda 1 kaç kez muayyen olduğum doktorum yaptı doğumu mu gece 12 de hastaneye gelip ameliyatina girio doğumu mu gerceklerstridi5bu kadar ilgi alaka açıkçası beklemiyordum şimdiki aklım olda doktorun iyiyse devlet hastanesinde yapmanı tavsiye ederim 🥰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım ben her iki doğumu da devlet hastanesinde yaptım şehir hastanesi buraya çok uzaktı o yüzden gidemedim ama senin oraya yakınsa şehir hastanesine doğum yapmanı öneririm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar