Doğumumu nasıl hızlandırabilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Özlem tam tarafından oluşturulan Doğumumu nasıl hızlandırabilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,280 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğumumu nasıl hızlandırabilirim
Konbuyu başlatan Özlem tam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Çok tsk amin ins suni sanci görmek istemiyorum artik O yüzden evde çekmek isiyorum buda bense stres yapiyor
Kuzum suni sancıyı genellikle açılma olmadığı taktirde uygun görüyorlar fıtık için doktor bana suni sancı falan demedi. Suni sancı normal sancından daha zormuş Rabbim hayırlı şekilde kolaylıkla doğum nasip etsin

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum suni sancıyı genellikle açılma olmadığı taktirde uygun görüyorlar fıtık için doktor bana suni sancı falan demedi. Suni sancı normal sancından daha zormuş Rabbim hayırlı şekilde kolaylıkla doğum nasip etsin
Doğru cnm benim zaten fıtık için değil bu 3 cm açıklık var ya Ondan işte yaa suyu tm biterse şunu sanci verecem diyo bende bian önce doğurmak isiyorum kendi sancimla suni sanci çeken biri olarak artik istmeiyorum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Doğru cnm benim zaten fıtık için değil bu 3 cm açıklık var ya Ondan işte yaa suyu tm biterse şunu sanci verecem diyo bende bian önce doğurmak isiyorum kendi sancimla suni sanci çeken biri olarak artik istmeiyorum
Ay doğru ben karıştırdım 🤦🏻‍♀️😂 dediklerimi uygulamaya çalış hurma şu zamanda çok var 4-5 tane hurma yemeye çalış birde ananası çok övüyorlar kuzum sıcak duşta kasların gevşemesine sebep oluyor aklında bulunsun

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benim suyum gidiyo 3 cm de açıklık var dedi dr 3 günde bir gelip gidecen diyo ve 37 haftanın içindeyim bir haftadan fazla böyle doğumun olsun artık dedi nasi hizlandirabilirim doğumumu nişanım bile geldi bitti
Hurma yemelisin bence en etkili ve zararsiz bir yöntem. Hem acilmada yardımcı oluyor hemde doğumu hızlandırıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hurma yemelisin bence en etkili ve zararsiz bir yöntem. Hem acilmada yardımcı oluyor hemde doğumu hızlandırıyor
Ayrıca günde iki kere sıcak dus al ama. Ağrılarını kontrol et sıcak dus hem rahatlatıyor hemde. Kasların gevsiyor emin ol

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benim bir haftayıgeçti gelmesi dr önce sakin iş yapma yürüme çocuk küçük dedi iğne falan yaptı ciğer icin şimdi su gidince de 37 haftalık olunca diyo gelsin artik yürü bend3 kaynanama yerleştim bırakmadılar bisey olur diye O yüzden yapiyorum ama cook değil iş evin içinde yürüyorum bol bol ama
Sağlıkla gelsin inşallah kuzum

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank

Ayrıca günde iki kere sıcak dus al ama. Ağrılarını kontrol et sıcak dus hem rahatlatıyor hemde. Kasların gevsiyor emin ol
Hurmanın ismi fark edermi acaba yani nerenin hurması olması gerek cnm

Ay doğru ben karıştırdım 🤦🏻‍♀️😂 dediklerimi uygulamaya çalış hurma şu zamanda çok var 4-5 tane hurma yemeye çalış birde ananası çok övüyorlar kuzum sıcak duşta kasların gevşemesine sebep oluyor aklında bulunsun
Inş deneyecem hangi şehrin. Hurması olması lazım acaba fark edermi

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim suyum gidiyo 3 cm de açıklık var dedi dr 3 günde bir gelip gidecen diyo ve 37 haftanın içindeyim bir haftadan fazla böyle doğumun olsun artık dedi nasi hizlandirabilirim doğumumu nişanım bile geldi bitti
3 cm açığın var ve doktor seni eve gönderiyor iyi cesaret beni salmadilar bile 2 neyse de 3 ten sonra feci şekilde hızlanıyor. Suquat yap suyun boşalır mecbur sancı verip dogurturlar ne saçma iş o öyle ya Allah korusun seni canım bebeğini de

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
3 cm açığın var ve doktor seni eve gönderiyor iyi cesaret beni salmadilar bile 2 neyse de 3 ten sonra feci şekilde hızlanıyor. Suquat yap suyun boşalır mecbur sancı verip dogurturlar ne saçma iş o öyle ya Allah korusun seni canım bebeğini de
Bende bir santim açılıma ile gitmiştim ama çok sancım var diye birakmamislardi 12 saat sonra doğum yapmıştım 🤦

Tüm sayfalar yüklendi.