Dogumun olcagini doktor nezmn soyler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ASİL 'İN Annesi tarafından oluşturulan Dogumun olcagini doktor nezmn soyler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,184 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogumun olcagini doktor nezmn soyler
Konbuyu başlatan ASİL 'İN Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Pamıgın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim vallahi aetij hayirlisi nabalim hersye heran hazirim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ozmn banada solerler ileride
söylemesede sen söyle nasıl ilerliycez de normal düşünüyorsan normal daha taraftarıyım de bazıları keyfe göre sezeryan oluyo ya

Valla bir laf var ne kadar doğru bilemem ama 😂😂 kimi kinarsan çocuk ona benzerrmis diye huy olarak diye ,ben kimseyi kinamiyorum o yüzden 😂😂
ozaman ben yandım😆benimki şuna çekmesin bana çekmesin şununki yaramaz şununki akıllı degil yandım ben🤭🙈

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla bir laf var ne kadar doğru bilemem ama 😂😂 kimi kinarsan çocuk ona benzerrmis diye huy olarak diye ,ben kimseyi kinamiyorum o yüzden 😂😂
Ne diyeyim benzersede artik ugrascaz mecbur 😁😁😁

söylemesede sen söyle nasıl ilerliycez de normal düşünüyorsan normal daha taraftarıyım de bazıları keyfe göre sezeryan oluyo ya

ozaman ben yandım😆benimki şuna çekmesin bana çekmesin şununki yaramaz şununki akıllı degil yandım ben🤭🙈
Artik dogunca belli olur o

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Sağlıklı olsunda kuzm gerisi boş valla

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Anneler ben suan 6ayim bitti 7ye gridim doktora sorsam solermi dogumun nasil olucani normlmi sezeryanmi die
Bence daha erken hayatım hiç stres yapma mesela Allah göstermesin bebek strese girmiş se ters se plesanta aşağıda derse mecbur sezaryen doğum ama bebek normal doğum kanalında ise hiç bı sıkınti yoksa normal doğum der ama bak benim 37+4 de çağırdı öyle gün verdi bide benim önce mecbur sezaryen doğum olduğu için normal olmaz dedi yani daha zan var hayatım hiç kendine sıkıntı yapma inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun 💕🙏

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bence daha erken hayatım hiç stres yapma mesela Allah göstermesin bebek strese girmiş se ters se plesanta aşağıda derse mecbur sezaryen doğum ama bebek normal doğum kanalında ise hiç bı sıkınti yoksa normal doğum der ama bak benim 37+4 de çağırdı öyle gün verdi bide benim önce mecbur sezaryen doğum olduğu için normal olmaz dedi yani daha zan var hayatım hiç kendine sıkıntı yapma inşallah istediğin gibi gerçekleşir doğumun 💕🙏
Insallah canjm tsekur ederim yorumun icin😊😊❤❤

Sağlıklı olsunda kuzm gerisi boş valla
Aynen canim saglikli olsun yeter

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Bunu bende merak ediyorum kuzum 16 sında bende soracam doktora ne zaman karar veriliyor yada neye göre sezeryan deniliyor diye
Canım nstye göre doğum tarihini belirliyorlar, orda sancı falan belli olduğu için takip ediyorlar. Genel de normal doğuma odaklılar ama ters bi durum çıkarsa sezeryan olur 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.