Doğumunuz tahminen ne zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Duygu sivas tarafından oluşturulan Doğumunuz tahminen ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,421 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğumunuz tahminen ne zaman
Konbuyu başlatan Duygu sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benim 25 mart doğumum normal olursa cinsiyet erkek kizlar sizin ne zaman
1 haziran.. ve cinsiyetini bir turlu ogrenemiyorum :( 16 şubatta kontrolum var can atiyorum ve ayni zamanda tedirgin oluyorum ya yine ogrenemesem diye.. kız erkek benim icin farketmez ama cinsiyetini ogrenme ani beni hep heycanlandirmistir :) o yuzden sabirsizlaniyorum..

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
1 haziran.. ve cinsiyetini bir turlu ogrenemiyorum :( 16 şubatta kontrolum var can atiyorum ve ayni zamanda tedirgin oluyorum ya yine ogrenemesem diye.. kız erkek benim icin farketmez ama cinsiyetini ogrenme ani beni hep heycanlandirmistir :) o yuzden sabirsizlaniyorum..
Benim kızımda göstermemişti 17. Haftadan sonra sık sık gittik ayaklarıyla kapattı hep inat etti açmadı ayaklarını hiç 😄 22. Haftada ögrenmiştim. Cinsiyet önemli degil saglıklı olsunlar da işte insan merak ediyor bide göstermeyince daha çok merak ediyor 😍

Duygu sivas

Kayıtlı Üye
rank
Canın ne çekiyor

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benim kızımda göstermemişti 17. Haftadan sonra sık sık gittik ayaklarıyla kapattı hep inat etti açmadı ayaklarını hiç 😄 22. Haftada ögrenmiştim. Cinsiyet önemli degil saglıklı olsunlar da işte insan merak ediyor bide göstermeyince daha çok merak ediyor 😍
Ay aynen ya ogrensem yeticek.. kiz erkek farketmez basimin ustune.. yeterki su merağim gitsin :) ben 23 oldum daha gidene kadar 25 26 falan olucam heralde duşun.. sence ogrenirmiyim o haftalarda buyudugu icin yoksa gostermezse ogrenemezsin mi dersin :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar