Doğumunuz tahminen ne zaman

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Duygu sivas tarafından oluşturulan Doğumunuz tahminen ne zaman başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,423 kez görüntülenmiş, 47 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Doğumunuz tahminen ne zaman
Konbuyu başlatan Duygu sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Benim 25 mart doğumum normal olursa cinsiyet erkek kizlar sizin ne zaman
Benimde herşey normal giderse mart sonu Nisan başı inşallah :)
Benim 25 mart doğumum normal olursa cinsiyet erkek kizlar sizin ne zaman
Herşey normal giderse mart sonu Nisan başı inşallah :)
Benim 25 mart doğumum normal olursa cinsiyet erkek

Benim 25 mart doğumum normal olursa

Ay aynen ya ogrensem yeticek.. kiz erkek farketmez basimin ustune.. yeterki su merağim gitsin :) ben 23 oldum daha gidene kadar 25 26 falan olucam heralde duşun.. sence ogrenirmiyim o haftalarda buyudugu icin yoksa gostermezse ogrenemezsin mi dersin :)
Doktorun yanına girmeden 3 4 dk öncesinde çikolata ye canım. Ben en sonunda 4 tane çikolata yemiştim 😄 bence gösterir çikolata ye su iç :) kızlar nazlı olur derler ama bende çok merak ettim bak şimdi cinsiyetini 😍 biz şimdi 30+5 olduk bizim az kaldı. İnşallah sende bu sefer ögrenirsin cinsiyetini canım benim.

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Benimde herşey normal giderse mart sonu Nisan başı inşallah :)

Herşey normal giderse mart sonu Nisan başı inşallah :)

Doktorun yanına girmeden 3 4 dk öncesinde çikolata ye canım. Ben en sonunda 4 tane çikolata yemiştim 😄 bence gösterir çikolata ye su iç :) kızlar nazlı olur derler ama bende çok merak ettim bak şimdi cinsiyetini 😍 biz şimdi 30+5 olduk bizim az kaldı. İnşallah sende bu sefer ögrenirsin cinsiyetini canım benim.
Ay cok tesekkur ederim , insallah..sizede hayirli gebelik ve dogum nasip olmasini diliyorum :)

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar