Doğurdum bende erken doğum oldu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin Su prensesim tarafından oluşturulan Doğurdum bende erken doğum oldu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,867 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum bende erken doğum oldu
Konbuyu başlatan Ecrin Su prensesim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem tam

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğum yaptım uc gündür hastanedeyiz dogumhneden servise çıkardılar sabah saat 7 de bebeğin hareketleri hiç yoku çok şiddetli sancım çıktı nst de apar topar doğuhaneye aldılar takibe başladı lar akşam beş buçuğa kadar sancım yine artı ameliyat yerimde çok ağrı hisetmeye başladım tahmini yırtıcak dedi apar topar ameliyata alındm agliya ağliya gittim ameliyata 33 haftlikla uyumlu dünyaya geldi çok şükür kuveze alınmadı durumu iyi ama ben şuan yakın takipteyim yoğun bakımda bebeğimde başka oda da görümcem bakıyor inşallah bende iyi olurum yarın servise çıkarım lütfen dua edin kızlar darısı başınıza sizde sağ salim kucağınıza alırsınız bebeğinizi
Gozun aydin canim rabik anali babali buyutsun

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende doğum yaptım uc gündür hastanedeyiz dogumhneden servise çıkardılar sabah saat 7 de bebeğin hareketleri hiç yoku çok şiddetli sancım çıktı nst de apar topar doğuhaneye aldılar takibe başladı lar akşam beş buçuğa kadar sancım yine artı ameliyat yerimde çok ağrı hisetmeye başladım tahmini yırtıcak dedi apar topar ameliyata alındm agliya ağliya gittim ameliyata 33 haftlikla uyumlu dünyaya geldi çok şükür kuveze alınmadı durumu iyi ama ben şuan yakın takipteyim yoğun bakımda bebeğimde başka oda da görümcem bakıyor inşallah bende iyi olurum yarın servise çıkarım lütfen dua edin kızlar darısı başınıza sizde sağ salim kucağınıza alırsınız bebeğinizi
Gözün aydın canım erken dogmus bebiş sezeryanmi oldun şimdi nasilsin

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah razı olsun canım benim şekerden dolayı Bebek gelişmemiş geriden geldi haftası 3 gün hastanede kaldım ya o esnada ciğer geliştirici yaptılar ve bekleye bildikleri beklediler artık sanciyi ağrıyı eski ameliyat yerimde hisetmeye başladım rahmini yırtıcak Bebek ölür dedi o yüzden hemen ameliyata alındm
Bende 2 gündür vuruyorum ciğer iğnesi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar