Doğurdum çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Süreyya tarafından oluşturulan Doğurdum çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,533 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum çok şükür
Konbuyu başlatan Süreyya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙

Süreyya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biraz zor oldu ama bitti doğurdum. 5santim açılma ile geldim 9santim olmasına rağmen bebek doğum kanalına girmemişti direk sezaryen oldum ağrım sızım çok var.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Allah analı babalı büyütsün canım 🤲❣️❣️ çok geçmiş olsun canım ağrıların içinde ağrı kesici iğne yapıyorlar ben de sezaryan ile doğum yaptım ağrım başlamadan iğne yapmışlardı ertesi günde şükür birşeym yoktu Allah acil şifalar versin 🤲🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar biraz zor oldu ama bitti doğurdum. 5santim açılma ile geldim 9santim olmasına rağmen bebek doğum kanalına girmemişti direk sezaryen oldum ağrım sızım çok var.
Rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah canım. 9 cm açılmadan sonra kötü olmuş sezaryene almaları ama mecbur kalmışlar demek işte. Ağrıların da bi an önce geçer inşallah canım geçmiş olsun 🙏

Süreyya

Kayıtlı Üye
rank
Yaa Allah analı babalı büyütsün canım 🤲❣️❣️ çok geçmiş olsun canım ağrıların içinde ağrı kesici iğne yapıyorlar ben de sezaryan ile doğum yaptım ağrım başlamadan iğne yapmışlardı ertesi günde şükür birşeym yoktu Allah acil şifalar versin 🤲🤲
Allah razı olsun teşekkür ederim canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün 🤲
Teşekkürler canım

Teşekkürler canım
Rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah canım. 9 cm açılmadan sonra kötü olmuş sezaryene almaları ama mecbur kalmışlar demek işte. Ağrıların da bi an önce geçer inşallah canım geçmiş olsun 🙏
Amin inşallah canım çok teşekür ederim

Teşekkürler canım
Amin inşallah canım çok teşekür ederim
Evet olabilir bir an önce toparlarsin inşallah
Teşekkür ederim canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar