Sorum var Doğurdum kızlar😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Doğurdum kızlar😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,859 kez görüntülenmiş, 199 yorum ve 51 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurdum kızlar😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşaallah canım ☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğumdan sonra biraz susamı kavurup içine pekmez koyup az daha ocakta tutup altını kapatıp yiyince hem içini temizliyo hem rahatlatıyo günde küçük bi tatlı tabağı ile yiyebilirsiniz
Bizdede doğurana hatize yapılır birde un corbasi

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Bizdede doğurana hatize yapılır birde un corbasi
Hatize ne canım. Bizde doğurmuş çorbası yapılır. Pirinçle tereyağıyla yapılıyor. Allah ın gücüne gitmesin hiç sevmem kızımı doğurduğum da annem yapıp zorla yedirmişti. 🤦‍♀️Ben onun yerine yahni tercih ediyorum tereyağlı yahni. Kaynanam yapıyor onu yiyorum.

Be
Hiç duymadım onu ☺️
Bende duymadım

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hatize Maraş Elbistan yöresine ait çocuk doğuran bayanlara hemen yapar götürürüz bende büyüklerden gördüm

nyt-up-458707_attachment-320x427.jpg

Hatize Maraş Elbistan yöresine ait çocuk doğuran bayanlara hemen yapar götürürüz bende büyüklerden gördüm

nyt-up-458707_attachment-320x427.jpg
Hatize bu arkadaslar

Son düzenleme:

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler en son suni sancı verildi demiştim doktorlar durmadan antibiyotik yapıyordu en son dayanamayıp sordum neden bu kadar çok antibiyotik yapıyorsunuz diye 🥺 vucudumda enfeksiyonu olduğunu ve yattigim günden beri yükseldiğini söylediler açılma için durnadan bakıyorlardı ama açılma olmadı o kadar suni sancıya rağmen en son doktorum enfeksiyon bebeğe geçecek artık doğum olmak zorunda dedi ve acilen sezeryana alındım bana hala antibiyotuk tedavisi sürüyor ama şükür Kayra'm çok iyi 😍😍 doktor tam zamanlama dedi doğum için şuan yatıyorum şükür ki oğluşum emiyor 😍😍 ilk kakasını da yaptı 🤭. Sağlığı şükür yerinde bana dua eden bütün annelerden Allah razı olsun rabbim hepinizi bir avazda kurtarsın inslahh kuzularım darısı sizlerin başına sağ salim kavuşun miniklere.
(Saat 21.20 de doğdu ❤️) annelik çok değişik bir şeymiş sesini duyduğum an doğumhane de ağladım 🤭🤭. Ve sezeryan şükür ki bende bir etki bırakmadı kendi işimi jendim halledebiliuorum annem sadece nazar değecek diye koluma giriyor 😂😂. En kısa sürede Kayra beyin fotosunu atacam @Mervercan bu arada aynı ben Mervem 😂😂 saçlar simsiyah burun ve kulak küçücük 🤭🤭
Gözün aydın canım benim çok şükür

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Öperim balım sende meleğini öp benim yerime 😍😍tatlı bidiklar

Sende kuzum 😘♥️

Amin kuzum Allah razı olsun 😘♥️

Kuzum şükür iyiyim Rabbim hep yanımdaydı bunu sonuna kadar hissettim ne kadar sezeryan istemesem bile doktorun da bende enfeksiyon aniden artınca mecburen ameliyata girmeden 1 saat önce alınan bir son dakika kararı oldu annemden ayrılırken çok ağladım 🥺 sonra toparladım Doktorlar sağolsun ameliyathanede baya güldürdü beni konuştuk ettik ameliyat sırasında bile konuştuk canlı cnali gördüm 🤭🤭 habeleri yok ama yukarı takılan ışıktan her şeyi izledim Kayra nın çıkış anını hiç bir şeye değişmem o ilk ağlamasi duyduğum an hıçkırıklara boğuldum orda 🥺. Şuan bir daha olsa bir daha yaparım diyorum Allah'ım herkese yaşatsın bunu hele bizi aynı odada farklı yataklara aldiklarin da ona ilk annem dediğimde gözlerini açıp bana bakması çok değişikti sanki o anı bekliyor gibi 😍. Ay şuan anlatırken bile gözlerim doldu 🥺🥺
Kuzum nasılsın ağrın sizin varmı nasıl gidiyo annelik Kayra bebgimiz nasıllar 🤗benimde sancılarım oluyo artık bu perşembe gittigimde dokdor bişey dese yaklasdikca strese giriyorum ya net bişey desede kendimi ona hazırlasam🤗🤗

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun balım benim darısı senin başına inslahh bir de dipnot olarak karnımda ki kadar yaramaz değil teyzesi uysal bir bebek 😍😍
Gozun aydın canım hatırlıyon mu hangımız once dogurcak dıye merak edıyoduk Allah analı babalı buyuysun darısı benım basıma bende tık yok bakalım ne zamn dogurcam sana nıye sunı sancı verdıler 40 haftan tamamlanmadı kı enfeksıyondan dolayımu yatırdılar hastaneye

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank

Ekli dosyayı görüntüle 2023

Hatize bu arkadaslar
Görüntüsü çok güzel. Ne var içinde

Tüm sayfalar yüklendi.