Sorum var Dogurdum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Dogurdum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,078 kez görüntülenmiş, 50 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Dogurdum
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok şükür canım çok şükür maşallah 💞 kızımda elini emiyor cok cok 🤣🤣 ay kıyamam ya minnoslar 💞 aynen ilerleyen zamana da Allah büyük
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle kuzum tecrübe oldu işte bak Allah'ım sağlıklı güzel ömürler nasip etsin tüm evlatlara inşallah kzuum benim inşallah teşekkür ederim 💕
Doktor 4 aylık muayenesinde bize dedi elini emebilir salya akıtabilir diş çıkaracak sanmayın cidden de öyle oldu ama bakalım kısmet ne zamana 😅 o zamana kadar rahatız keyfini süreceğiz sonrası malum sabır sınaması 🥲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Doktor 4 aylık muayenesinde bize dedi elini emebilir salya akıtabilir diş çıkaracak sanmayın cidden de öyle oldu ama bakalım kısmet ne zamana 😅 o zamana kadar rahatız keyfini süreceğiz sonrası malum sabır sınaması 🥲
🤣🤣 Aynen canım herkes ona dış diyor bnmki de üç aylık öyle yapıyor salya tükürük el emme 🤣 aynen öyle hiç deme yaaa hele de iki tane olunca Zor

💞

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣 Aynen canım herkes ona dış diyor bnmki de üç aylık öyle yapıyor salya tükürük el emme 🤣 aynen öyle hiç deme yaaa hele de iki tane olunca Zor

💞
Ay geçen pazarda kavuncu dedi siz bu çocuğu ağzından çok öpmüşsünüz 🤦🏻‍♀️ Ben de dedim yoo hiç öpmedik, dedi ağzından çok öpülen çocuk salya akıtır 😅 Şok oldum bi kaldım ne diyor bu adam diye babam da dedi diş çıkarıyor, hee dedi ondan da olabilir 😂 Adam kendinden o kadar emin ki ben kendimden şüphe ettim 😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Ay geçen pazarda kavuncu dedi siz bu çocuğu ağzından çok öpmüşsünüz 🤦🏻‍♀️ Ben de dedim yoo hiç öpmedik, dedi ağzından çok öpülen çocuk salya akıtır 😅 Şok oldum bi kaldım ne diyor bu adam diye babam da dedi diş çıkarıyor, hee dedi ondan da olabilir 😂 Adam kendinden o kadar emin ki ben kendimden şüphe ettim 😂😂
Aaaaa bnde şok 🤣🤣 Allah'ım ay kahkaha attım alemsinn 😂😂 tövbe 😂😂😂

Aaaaa bnde şok 🤣🤣 Allah'ım ay kahkaha attım alemsinn 😂😂 tövbe 😂😂😂
Ay hiç güleceğim yoktu Allah'ta seni güldürsünnn 😂😂😂

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kucana aldı ve gözleri doldu canlarim

Hissettik cnm o an hastanede ıdik oğlumu emdiriyodum kızım besikteydi nasıl kortkuk
Ya kıyamam ya geçmiş olsun rabbim büyüğünü yaşatmasın inşallah aklıma sen geldin direk
Eşin dediklerini yuttu o zmn desene kimse bebege dayanamaz ki

Tüm sayfalar yüklendi.