Doğurmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde €cem tarafından oluşturulan Doğurmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,782 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istemiyorum
Konbuyu başlatan €cem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Iyi yapdin canim benim benim ewim dedi adini ben koyuyum cocukluk hayalim ki oglum olursa adini ben koyarim bende peki sen deyen olsun dedim 2 cocugmuzun adini ben koyarim dedim o zaman
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Iyi bi ew cok guzel canim rabim her zaman her weyi gonlunuzce etsin bizim oglanin adida Yusif olucak inwallah amma bi turlu dogmak bilmedi bu gun 39 olduk cok wukur
Eli kulagindadir bugün yarın doğar küçük Yusuf paşa son gunlerindir ♥️💋Allah sağ saglim kucağına almayı nasip etsin işallah gülüm

€cem

Kayıtlı Üye
rank
BEnim ilk oğlumun ismini eşim koydu ikinci oğlumun ismini kaynım koydu 3.dedim bunuda ben koymak istiyorum eşim önce yok dedi ama ben istediğim ismi herkesin yanında söyledim cocuklarima öğrettim herkes daha doğmadan ismini söylüyorlardı böylelikle 3 . Çocuğumu n ismini ben koydum
Bende herkese şu ismi koyucam diyorum yok siz bakmayın ona diyor

Bu mantıkdaki bi adam değişmez maalesef.. Dua etmekten başka bişey gelmez elden.. İnşallah Allah ıslah etsin 🙏 Bi isim konusunda böyleyse hiç bi konuda anlayışlı düşünceli değildir. Allah yardımcın olsun inşallah 🤗 🙏
Amin saol canım

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Bende herkese şu ismi koyucam diyorum yok siz bakmayın ona diyor

Amin saol canım
Bence bikere al karşına deki bu çocuğun babası sen olabilirsin ama anasida benim ben 9 ay karnimda taşiyom ben sancı cekiyorum doğumu yapan ben çocuğa bakan ben neden benim hakkım olmuyomuş bebeğimin ismini koymam anlamadım yani bu çocuğu leyleklermi hazır getirip sana teslim ediyolar zannediyosun De valla belki hala leyleklerin getirdiğini düşüniyosur🤔🤪🤣 valla dediğim gibi al karşına konuş benim eşimde yok ben koyacam dedi dedim kusura bakma bu çocuğun anası benim ağriyo sanciyi bulantıları çeken benim bu bebeğin ismini ben koycam eşim başlarda yok dedi ama sonra tamm dedi

Edibe dayan

Kayıtlı Üye
rank
Söylemiyor ki ismi doğmamış çocuğa don biçmek gibi oluyormuş ne alakası var dedim herkes şimdiden buluyor isimleri dedim benim korkum buda kız olursa eğer kaynanamin adını koymasi

Daha 5 aylık hazirana geliyor
Allah o eşine akıl fikir versin hayırlısı gene üzme kendini canm 🤲🙂

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Bence bikere al karşına deki bu çocuğun babası sen olabilirsin ama anasida benim ben 9 ay karnimda taşiyom ben sancı cekiyorum doğumu yapan ben çocuğa bakan ben neden benim hakkım olmuyomuş bebeğimin ismini koymam anlamadım yani bu çocuğu leyleklermi hazır getirip sana teslim ediyolar zannediyosun De valla belki hala leyleklerin getirdiğini düşüniyosur🤔🤪🤣 valla dediğim gibi al karşına konuş benim eşimde yok ben koyacam dedi dedim kusura bakma bu çocuğun anası benim ağriyo sanciyi bulantıları çeken benim bu bebeğin ismini ben koycam eşim başlarda yok dedi ama sonra tamm dedi
Dedim kaç kere dedim yok

Allah o eşine akıl fikir versin hayırlısı gene üzme kendini canm 🤲🙂
Amin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar