Doğurmak istemiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde €cem tarafından oluşturulan Doğurmak istemiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,805 kez görüntülenmiş, 54 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Doğurmak istemiyorum
Konbuyu başlatan €cem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan €cem

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Kiz oyle soyleme yaa o masum bebek onun ne gunahi var benimde ilk bebeyim ewim koydu ismini ben istediklerimi istemedi bu olsun dedi sonradan howuma gitdi bende olsun o dedim bunlar zaten hep boyleler bizimikide oglumuz dogunca en cok beni sevecek benimle nesef alacak diyor amma hic bir cocuk Babayi Anne kadar sevmez o yuzden boyle weyleri kafana takma
Ya tek desek tamam iki isim olsun Bi senin bide benim dese tamam derim hiç ısrar etmem

€cem

Kayıtlı Üye
rank
Olur mu öyle şey ya inatçı biri mi eşiniz öyle ise suyuna gitmeyi denesen iki ism olsun o zaman birinide sen seç ama yaptığı çok büyük haksızlık ve ayıp
İnatçı illa dediği olacak yani Bi inadını kirdiramadim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kayınbaba kaynana ismi şart koyunca neoluyorsa
Anlamıyorum bende istemiyorum ya hep aynı isimler biraz değişik yeni isimlerden olsun diyorum

Evinn

Kayıtlı Üye
rank

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Ya tek desek tamam iki isim olsun Bi senin bide benim dese tamam derim hiç ısrar etmem
Biliyorum canim seni cok iyi anliyorum inan bunlardanda daha buyukleri var bak bu gun yarin dogum yapacam benimki yanimda bile deyil gelemedi yani rabim ne ad nasib ederse etsin esas sana bebeyinin sagliqi senide guzel anliyorum seninde ureyinde arzularin var istediyini koymak tabikide seninde haqqin amma bazen her wey istediyimiz gibi getmiyor malesef ve elimizdende bi wey gelmiyor qismet de olacagina burak rabim esas bebeklerimizi korusun sag saglim alalim kucaglarmiza canim🤲🏻♥️😘

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Güzel isimse sıkma canini birşey olmaz sağlıkla kucağına almak nasip olsun bu tür şeylere üzülme değmez boşver kocaların çoğu öyle bacım valah benimki 3 çocuk 4 gelecek ilki dedesi ROJHAT koydu ikincisi kızım anem dedei ROZELİN babaanesi dedi ROJBİN kimlikte aneminkini çağırırken babaanesi in ismiyle çağırıyorum 3sude Babaanesi mirhat koydu bu sefer kimliğini çıkartırken benimde hakim deyip kimlikte ikinci ismi kendim koydum dorduncude Allah nasip ederse bu seferde eşim koysun yazık adam yapıyor ona bırakmıyor annesi 😀 ben kendim takmıyorum bu tür şeylere saglikli Selametli olsunlarda hepside gelip geçer doğurmak istemiyorum deme günahtir canim ama eşinde suç seninde hakiN var genede fikrini söyle belki onada uyar ortak karar verirsiniz tekrardan Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🙂
Bu konuda bende isim değil eşinin tavırları arkadaş diyoki eşim bana bebeğimi ismini koymami istemiyo sende o hak yok ne hakla sen koyacaksın diyo

Allahu Teala o hakkı annede bulmasaydi annelerin ayaklarının altına cenneti sermezdi gülüm hiç üzülme o senin değil o kocanın düşüncesizligidir

Gerçekten böyle kişilere çok kızıyorum 9 ay karnında büyütüyosun yediriyosun iciriyosun hasta olduğunda sabaha kadar anne çocuğunun başında sabaha kadar kaliyo ama bii isim koymaya gelince senin hakkın yok diyo buda bence eşisinin cahilligindendir

Merhaba hanımlar benim 4 buçuk yaşında Bi oğlum şimdi de 5 aylık hamileyim ve moralim çok bozuk canım çok sıkkın ilk oğlumun adını babası koydu babası vefat ettiği için babasının adını koydu bende şimdi ilk çocuğun adını sen koydun bunun isminde ben koymak istiyorum 9 ay ben karnımda taşıyorum ağrısını sancısını ben çekiyorum diyorum senin öyle Bi hakkın yok sen koyamazsın diyo görümce felan kiziyo öyle seymi olur nasıl hakkı olamaz onunda hakkı o 9 ay karnında tasiyo dedi bilmiyorum canım çok sıkkın nasıl yapacam hiç fikrim yok 😒😔
Canını sıkma canım bi isim sen tak birini eşin Taksın niye öyle diyor ki hamile halinle :(

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar